Nowe posty

Autor Wątek: Szukam małej szybko bootującej się dystrybucji z przeglądarką WWW  (Przeczytany 3294 razy)

rickwind

  • Gość
Witam
Jak w temacie jako że mój system jest już nieźle napakowany i brakuje mi drugiego systemu, który po kilku sekundach umożliwi mi przejrzenie np. rozkładu PKP lub czegokolwiek. Szukam jakiegoś małego szybko startującego systemu. Może być na pendrive lub hd

Proszę o rady
JARAS

kmp

  • Gość
Szukam małej szybko bootującej się dystrybucji z przeglądarką WWW
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-08-17, 16:06:03 »
Gdzie szukałeś? Jakie distro już sprawdziłeś?...
http://ag.bocznica.org

Że nie wspomnę o wątku "Małe distro..." , kilka linijek niżej wątku, który sam założyłeś "Na forum"

rickwind

  • Gość
Szukam małej szybko bootującej się dystrybucji z przeglądarką WWW
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-08-17, 16:12:35 »
Linku po niżej nie widzę. Nigdzie nie szukałem, bo wiem że jak ktoś się zna od razu podpowie mi właściwą lub właściwe. Czytałem trochę na googlowniku ale w sumie nie znalałem artykułu w kierunku szybkiego maleństwa z www i  tylko małe ruterki itp. Pozatym daty niektórych artykułów to 2001.  A ze mam 2 córy pod opieką mam czas na napisanie 1/3 posta co 20 min :-)

quejinho

  • Gość
Szukam małej szybko bootującej się dystrybucji z przeglądarką WWW
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-08-17, 20:32:44 »
to ja poradzę . chcesz mieć małe distro tak żeby tylko sprawdzić coś na necie odpalając z płytki czy z usb . Puppy linux całkiem dobrze sie do tego nada . Lekkie i dobre distro - crunchbang :D . a jak potrafi się skonfigurować i zainstalować to ARCH .Co do archa i crunchbanga to nie wiem jak jest z usb te podaje jako liny na hd. a na usb i livecd  PUPPY LINUX.