Nowe posty

Autor Wątek: Konqueror w openSUSE 10.2  (Przeczytany 4855 razy)

zbju

  • Gość
Konqueror w openSUSE 10.2
« dnia: 2009-01-30, 19:30:44 »
1.  " Grzebałem" w Konquerorze w Ustawieniach w Skojarzeniach plików,aby odtwarzać muzykę ze stron np.:youtube m. innymi w applikation i teraz nie mogę nawet wejść na strony http://-wyświetla się błąd np.: "Plik lub katalog htpp://www.youtube.com/watch......itd nie istnieje"
  Również Pojawiają się informacje: "Nie można znaleźć typu MIME   application/octet-stream" przy "wchodzeniu"do innych programów
  Pytanie- jakie są poprawne skojarzenia ustawiona oryginalnie?
  2. Usunąłem nieostrożnie kameleona z paska zadań i nie umiem wrócić,aby klikając na niego  "wchodzić"do programów.

Offline Robert

  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2516
    • Zobacz profil
Konqueror w openSUSE 10.2
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-01-30, 23:17:52 »
Ad 1 Jest bardziej obejście niż rozwiązanie problemu, ale spróbuj usunąć plik konfiguracyjny . konquerora (nie całego kde, tylko konquerora)
Ad 2 klikasz prawym na pasku na dole (w wolnym miejscu) > Dodaj aplet do panelu > Menu K
Zanim popełnisz grafomaństwo: 1 | 2 | 3
Baza RPM Jak szukać informacji

zbju

  • Gość
Konqueror w openSUSE 10.2
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-01-31, 02:29:28 »
Dziękuję już mi działa-dodawałem aplet do panelu ale widocznie z powodu nie działania jak napisałem w p-cie 1-szym nie mogłem wrócić ikony
Konqueror odczytuja wszystko.
jeszcze raz bardzo dziękuję
                                                             Zbyszek

zbju

  • Gość
Konqueror w openSUSE 10.2
« Odpowiedź #3 dnia: 2009-01-31, 02:34:44 »
W uzupełnieniu informuję że miejsca 1,2,3,przeczytałem dokładnie inie znalazłem wyjaśnienia wcześniej-również na Susku
                                                                   Dobranoc