Nowe posty

Autor Wątek: Heroes 3  (Przeczytany 13896 razy)

none

  • Gość
Heroes 3
« dnia: 2007-01-13, 17:34:38 »
Witam. Udało mi się zainstalować za pomocą cedegi herosów 3 - złota edycja. Niestety nie moge sobie pograc przez internet bo gra go nie wykrywa. Poradził sobie ktoś z tym problemem? Pozdro.

none

  • Gość
Heroes 3
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-01-15, 23:02:34 »
MAM KOLEJNY PROBLEM... ALE OD NOWA Wszystko:

Pobrałem z torrentow herosow 3 dla linuxa... wypalilem na plyciue... niestety. gdy proboje odpalic plik setup.sh wyswietla cos takiego:

pawel@dom:~$ sudo sh "/media/cdrom0/setup.sh"/media/cdrom0/setup.sh: 9: function: not found
x86
pawel@dom:~$


I właśnie to jest przyczyną tego ze instalacja z pomoca localize wraz z pl paczką nie  instaluja sie do konca bo setup.sh jest błędne.

Co zrobic. Albo jak inaczej zainstalowac z .iso wraz z pl wersją.




  • Gość
Heroes 3
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-01-16, 06:42:31 »
2007-01-15 23:02:34 none napisał:

> MAM KOLEJNY PROBLEM... ALE OD NOWA Wszystko:
 >
 > Pobrałem z torrentow herosow 3 dla linuxa.
 >
 >
 >
 > Nie bądź taki  skromny, po prostu ukradłeś :)
 > Nie bardzo rozumiem twój problem z cedegą . Przecież jest tam pomoc  
 > techniczna. No chyba ze cedega też z torrentów :D
 > Ale dam ci wskazówkę. Herosy 3 bez problemu chodzą pod linuksem i nie
   potrzeba do tego cedegi.
 > Jako doświadczony pirat (a może i "chakier" :))) ) na pewno sobie poradzisz.  



none

  • Gość
Heroes 3
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-01-16, 07:34:47 »
taaa a wszyscy sa swieci...

przecież wiem że herosy chodzą bez cedegi, napisałem, że mam z tym problem w 2-gim poście.


Posiadam orginalnych herosów: ZŁotą edycje ( z armageddons blade i shadow death)
ale jak dowiedzialem sie ze mozna zassac z torrentow i bedzie dzialac na linuxie to czemu nei? przeciez to na tym sie opiera: że jeżeli ma sie orginala to mozna sciagnac.

Pozdrawiam paweł.

  • Gość
Heroes 3
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-01-16, 16:53:51 »
2007-01-16 07:34:47 none napisał:

 > Posiadam orginalnych herosów: ZŁotą edycje ( z armageddons blade i shadow death)
 > ale jak dowiedzialem sie ze mozna zassac z torrentow i bedzie dzialac na linuxie to czemu nei?
 > przeciez to na tym sie opiera: że jeżeli ma sie orginala to mozna sciagnac.
 >
 > Pozdrawiam paweł.
 >
 >
 >
 > Jeśli to prawda to przepraszam i odszczekuję.
 > Jakiś czas temu pogrywałem sobie w herosów pod VMware i chodziły całkiem
 > przyzwoicie. Niestety nie powiem ci jak jest z grą po sieci bo nie próbowałem.
 >
 > pozdrawiam

Kubencki

  • Gość
Heroes 3
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-07-17, 23:58:46 »
Nie wiem czy juz rozwiazales swoj problem z Herose III ale pomaga

bash setup.sh

Pozdro

Macielug

  • Gość
Heroes 3
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-11-15, 18:31:25 »
Mam Heroesa 3 złotą edycję. Całkiem fajna gierka, a złaszcza dzięki nowemu zamkowi Wrota Żywiołaków. Niewiem jak rozwiązać wasze problemy, bo gdy pobrałem WOG'A i go odpaliłem to teraz nie mogę przestać w niego grać. Wolę WOG'A.
Jeśli ktoś z was niewie gdzie pobrać to oto strona:
www.wog.acidcave.pl  :D

krzylew

  • Gość
Heroes 3
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-11-15, 19:14:14 »
Co to jest ten wog?

Co do multiplayer'a to róbcie zgodnie z tymi wskazówkami i będzie działał (u mnie przynajmniej wszystko śmiga):

To get multiplayer working, place the DLLs in this archive (http://www.thehandofagony.com/alex/dll/dplaydlls-win98se.tar.bz2) in Wine's windows/system32 directory. Then, start winecfg and add dll overrides (native, builtin) for the following DLLs: dplayx, dpnet, dpnhpast and dpwsockx.
NOTE: the game freezes when exiting a multiplayer game.

To powinno pomóc.