Nowe posty

Autor Wątek: Jako jedyny mam problem z  (Przeczytany 2525 razy)

50$

  • Gość
Jako jedyny mam problem z
« dnia: 2007-01-01, 13:44:43 »
Jako jedyny mam problem z "punkbuster-em"......
Więc żecz wygląda tak....zainsalowałem ET....i jest...włączyło sie....poczatkowy filmik....itd....wchodze w play online.....lista serverów....włączam pierwszy z brzegu.......awaiting cheleng.....czekam 5 sekund i sie wyłańcza pisze cos ze mam zrobić enable punlbuster....ok daje yes i znowu taki sam komunikat i znowu daje yes i tak 50 razy ale to nic nie daj......poprostu nie moge enablować punkbustera....very strange ......co jest przyczyną tegi i w jaki sposób moge go enablować......prosze więc was czytelnicy tej wypowiedzi o rade oraz niewielką pomoc......z góry wielkie dzieki.....

50$
POZDRO

[edit ZipoKing]: Ostrzeżenie: na tym forum piszemy bez błędów ortograficznych i nie używamy slangu.

Terrmit

  • Gość
Jako jedyny mam problem z
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-01-11, 08:00:15 »
Nie tylko ty masz problemy z punkbusterem.
Przede wszystkim musisz oprócz samego ET zainstalować także wszystkie uaktualnienia (patche), czyli oprócz samego et-linux-2.60.x86.run doinstaluj et2.60blinux.zip.
Pobierz najnowszy pb ze strony: http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php
Zainstaluj. I spróbuj teraz włączyć pb w grze.

Napisz jak Ci poszło.
  Pozdrawiam,
   Sławek

50$

  • Gość
Jako jedyny mam problem z
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-01-11, 15:44:17 »
wielkie dzieki.....ściągnołem próbowałem zainstalować....troche dziwne było ze próbuje sie zainstalować jak w windowse .......ale bardziej sie zdziwiłem gdy nie chciało mi sie zainstalować....z tego co zrozumiałem...to pisało ze mam go zainstalować z terminalu...więc tak zrobiłem....ale znowu instaluje sie tak samo...znowu  pisze ze sie nie da i znowu pisze ze mam zainstalować z terminala....wpisuje komende...która znalazłem na pewnej stronce...i wciąż kicha.....chaiałem odinstaować et i zainstalować od nowa patche i gre ale nie wiem jak to zrobić......sprubóje jeszcze raz ale wątpie zeby poszło...