Nowe posty

Autor Wątek: Fedora 2 i NVIDIA  (Przeczytany 2061 razy)

darek323

  • Gość
Fedora 2 i NVIDIA
« dnia: 2007-04-21, 15:18:33 »
Witam jestem nowy  i zostałem zmuszony do zainstalowania Fedora 2 ze wzgledu na neostradę i modem ZXDSL wszystko fajnie tyle że nie wiem jak zainstalować NVIDIA do GeForce 2 MX. Jak miałem wcześniej auroxa i kernel 2.4 to była pestka a teraz jest kłopot bo kernel jest z serii 2.6 i o ile wiem z wielu artykułów
to kernel potrzebuje jakiś dodatkowych modułów i tu jest kłopot bo jak wyjdę z x-ów i zacznę instalować standardowo sterowniki sh ... to instalator  nie może połaczyć się z witryną NVIDIA co najprawdopodobnie jest spowodowane sposobem łączenia się z neostradą czy jest jakiś sposób aby ściągnąc te moduły w x-ach ?

Bees

  • Gość
Fedora 2 i NVIDIA
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-04-21, 19:48:21 »
2007-04-21 15:18:33 darek323 napisał:

> Witam jestem nowy  i zostałem zmuszony do zainstalowania Fedora 2 ze wzgledu na neostradę i
 > modem ZXDSL wszystko fajnie tyle że nie wiem jak zainstalować NVIDIA do GeForce 2 MX. Jak miałem
 > wcześniej auroxa i kernel 2.4 to była pestka a teraz jest kłopot bo kernel jest z serii 2.6 i o
 > ile wiem z wielu artykułów
 > to kernel potrzebuje jakiś dodatkowych modułów i tu jest kłopot bo jak wyjdę z x-ów i zacznę
 > instalować standardowo sterowniki sh ... to instalator  nie może połaczyć się z witryną NVIDIA
 > co najprawdopodobnie jest spowodowane sposobem łączenia się z neostradą czy jest jakiś sposób
 > aby ściągnąc te moduły w x-ach ?

Czy aby szukales rozwiazania?
Nie nalezy pobierac z ftp nvidii sterownika przy instalacji to nie bedzie ci potrzebna neostrada. Poszukaj "instalacja nvidii" a poradniki ci wszystko wyjasnia... ;)
Pozdrawiam!