Nowe posty

Autor Wątek: Cedega - instalacja gry z obrazów płyt  (Przeczytany 3056 razy)

demis

  • Gość
Cedega - instalacja gry z obrazów płyt
« dnia: 2006-12-29, 20:04:03 »
Czy jest mozliwosc w Cededze zainstalowanie gry, ktora jest w formie obrazow (kilka).
Probowalem zamontowac taki obraz, instalacja rozpoczela sie, nastepnie byl komunikat o wymiane plyty(obrazu) . Odmontowalem go komenda "umount -l /mnt/" itd. , obraz sie odmontowal , ale nie moge w jego miejsce zamontowac nastepnego obrazu i dostaje komunikat "ioctl: LOOP_SET_FD: Urzadzenie lub zasoby zajete"
Czy ktos poradzil sobie z takim problemem?
A moze jest inny sposob na latwiejsze zainstalowanie z kilku obrazow? (mozna zainstalowac z plyt, ale wtedy do uruchomienia gry plyte inst. trzeba miec w napedzie a to przeciez boli) :cry:
Prosze - pomórzcie ;-)

  • Gość
Cedega - instalacja gry z obrazów płyt
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-12-29, 20:10:31 »
2006-12-29 20:04:03 demis napisał:

> Czy jest mozliwosc w Cededze zainstalowanie gry, ktora jest w formie obrazow (kilka).
 > Probowalem zamontowac taki obraz, instalacja rozpoczela sie, nastepnie byl komunikat o wymiane
 > plyty(obrazu) . Odmontowalem go komenda "umount -l /mnt/" itd. , obraz sie odmontowal
 > , ale nie moge w jego miejsce zamontowac nastepnego obrazu i dostaje komunikat "ioctl:
 > LOOP_SET_FD: Urzadzenie lub zasoby zajete"
 > Czy ktos poradzil sobie z takim problemem?
Próbowałeś po prostu skopiować wszystkie dane z obrazów płyt gdzieś na dysk do jednego folderu?

 > A moze jest inny sposob na latwiejsze zainstalowanie z kilku obrazow? (mozna zainstalowac z
 > plyt, ale wtedy do uruchomienia gry plyte inst. trzeba miec w napedzie a to przeciez boli)
Czy ja wiem czy tak boli...

demis

  • Gość
Cedega - instalacja gry z obrazów płyt
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-12-29, 20:17:10 »
2006-12-29 20:10:31 tatar111 napisał:

> 2006-12-29 20:04:03 demis napisał:
 
 > Czy ja wiem czy tak boli...
po co sobie utrudniać życie i żąglować płytami jak można mieć jako obrazy  na stałe w kompie i klikasz tylko i odpalasz?
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.