Nowe posty

Autor Wątek: Urzadzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MP110  (Przeczytany 5504 razy)

MoRfeUsz_pl

  • Gość
Urzadzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MP110
« dnia: 2005-06-28, 16:48:41 »
Mam System Mandriva linux LE 2005 i ten system mam zainstalowany a chciałbym doinstalować Windows Millenium. Tylko boje się że po instalacji Millenium nie będe miał możliwości wyboru systemu. Czy wie ktoś jak zrobić aby było do wyboru WinMe i Linux tylko że w tej kolejności Linux->windows bo już skonfigurowałem lina do swoich potrzeb

Frank

  • Gość

MoRfeUsz_pl

  • Gość
Urzadzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MP110
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-06-28, 19:54:44 »
2005-06-28 18:51:12 Frank napisał:

> Zobacz to:
 > http://linuxfan.pl/dyskusje/pcol.2002/01.2002/1854.php3

DZIĘki. To chyba pomoże rozwiązać mój problem.
 
Pozdro

  • Gość
Urzadzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MP110
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-06-28, 13:56:23 »
Witam wszystkich, chcialbym sie podzielic moim dylematem, moze ktos ma pojecie, lub uporal sie z podobnym problemem to prosze o kilka pomocnych slow.
   Mianowicie zainstalowalem turboprint, ktory zaopatrzyl mnie w sterownik  do tego to urzadzenia: Canon PIXMA MP110. Drukarka po kilku probach ze sterownikami, portami w koncu odpalila i drukuje - z jednym malym ale, tzn jest na kazdej stronie logo "turboprint", aby usunac to logo trzeba wydac 29 euro na licencje. Sciagnelem key i nie moge go w zaden sposób zainstalowac. Czy moze ktos wie jak to zrobic?? No i skaner nawet nie wiem, jak do niego sie dobrac, mam Mandrive 05 LE w windzie jest zainstalowany jako skaner z zupelnie innym modelem, mianowicie jest to CNC 110. Czy sa jakies inne programy, ktore dostarcza mi sterownik (drukarka-turboprint; skaner-?.?.?.?.), jaki program do skanowania, no i co lepiej szukac cnc110 czy pm110.   Dziekuje za uwage i za ewentualne odpowiedzi.

Frank

  • Gość
Urzadzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MP110
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-06-28, 17:19:02 »

de_laurent

  • Gość
Urzadzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MP110
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-06-28, 17:38:24 »
Wiec tak, na twoim miejscu najpierw napisalbym dlugiego mejla do producenta sprzetu, w ktorym to wyrazilbym swoje niezadowolenie (z powodu braku linuksowych sterownikow) w sposob BARDZO wymowny.

Pozniej bym szukal dalej i jeslibym nie znalazl innych sterow, a bardzo bym chcial korzystac z tego sprzetu, to kupilbym te (no coz...) drogie stery. Ewentualnie pomyslalbym o zamianie z kims na np. jakiegos HP o podobnych parametrach (w kazdym badz razie cos do czego sa stery).

  • Gość
Urzadzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MP110
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-06-28, 21:02:27 »
 > Pozniej bym szukal dalej i jeslibym nie znalazl innych sterow, a bardzo bym chcial korzystac z
 > tego sprzetu, to kupilbym te (no coz...) drogie stery.

Pierw byla winda pozniej byl Canon a teraz mam Mandrive, gdybym wiedzial wczesniej kupilbym co innego, najgorsze jest to ze sprzet ma moze trzy tyg, a moj linux ze dwa i to calkiem z przypadku !! Hihi Wracajac do tematu gdyby jednak trzeba bylo kupic te drogie stery to niby jak to mozna zrobic?? Teraz zajrze na ten link sane...

  • Gość
Urzadzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MP110
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-06-29, 15:18:18 »
W sane nic nie znalazlem na temat tej maszyny zwanej canon
 i co dalej poczac??  

makaron

  • Gość
Urzadzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MP110
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-07-08, 15:05:21 »
Podaj chociaż gdzie dopadłeś ten kod.... jak mozesz :)

  • Gość
Urzadzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MP110
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-07-11, 20:10:57 »
Wiesz, nie moge tego znależć, podaj maila to ci podrzucę. oki