Nowe posty

Autor Wątek: serwer  (Przeczytany 3843 razy)

kopin

  • Gość
serwer
« dnia: 2005-06-22, 00:23:44 »
Witam. W programie audacity nie mogę wybrać menu podręcznego danej ścieżki audio. Inne menu rozwijan wyświetlają się. Co ja robię nie tak?? Dzięki za odp.

GorzaW

  • Gość
serwer
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-06-21, 23:18:03 »
szukam dystrybucji linuxa nadającej sie bardzo dobrze na serwer i która by byla łatwo konfigurowalna przez www
jesli ktos działał na jakiejs takiej dystrybucji i ją sprawdził i jest wstanie ją polecic to bardzo prosze o jakies cos.. :P

dzieki ;)

chmooreck

  • Gość
serwer
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-06-22, 01:42:44 »
konfiguracja serwera przez WWW ??? no to zes dowalil... :-)

lepiej konfigurowac przez ssh... rpzynajmniej moim skromnym zdaniem - masz wtedy normalnie konsole i robisz w systemie co chcesz... a dystrybucja obojetna... tzn kazda mozna w ten sposob skonfigurowac :-)

ja bym polecil slacka, jako, ze w nim konfigurowanie z konsoli jest sprawa, ze sie tak wyraze, normalna...

xavery

  • Gość
serwer
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-06-22, 08:30:36 »
> szukam dystrybucji linuxa nadającej sie bardzo dobrze na serwer i która by byla łatwo
 > konfigurowalna przez www

Dystrybucja - Slackware, Debian, PLD, etc. Administracja przez www - Webmin.

mauser

  • Gość
serwer
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-06-22, 22:04:19 »
zależy co masz na mysli mowiąc 'serwer' serwer czego?
jesli ma to byc routing, dzielenie sieci, firewall to zapewne uszczesliwi cie m0n0wall (http://www.m0n0.ch/wall/)  z tym ze dziala to na BSD, jesli chodzi co i cos konkretniejszego to Debian, Slackware lub Gentoo a pozniej juz tylko duzo czytac i konfigurowac...
A jesli wogole nie znasz sie na linuxie a chcesz miesz taki "serwer" bo np: "laski na to lecą" to Fedora powinna przy instalacji w trybie graficznym pozwolic za zaznaczenie odpowiedniej opcji.

amdfanatyk

  • Gość
serwer
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-06-23, 12:27:07 »
i grsecurity na kernel :)