Nowe posty

Autor Wątek: Brak Paska zadań  (Przeczytany 3734 razy)

porterneon

  • Gość
Brak Paska zadań
« dnia: 2006-03-22, 22:38:57 »
witam
zainstalowalem sobie ostatnia wersje wine. Korzystajac z tego emulatora zainstalowalem Steam. Problem sie pojawia gdy po odpaleniu steam trzeba sie zalogowac. Pola do wpisywania loginu i hasla nie przyjmuja znakow z klawiatury. Nawet ctrl+v nie dziala. Jak rozgrysc ten problem?

Urzywam Mandrivy 2006 +ATI 3D.
pozdrawiam

str3ight87

  • Gość
Brak Paska zadań
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-12-09, 14:02:17 »
2006-03-22 22:38:57 porterneon napisał:

> witam
 > zainstalowalem sobie ostatnia wersje wine. Korzystajac z tego emulatora zainstalowalem Steam.
 > Problem sie pojawia gdy po odpaleniu steam trzeba sie zalogowac. Pola do wpisywania loginu i
 > hasla nie przyjmuja znakow z klawiatury. Nawet ctrl+v nie dziala. Jak rozgrysc ten problem?
 >
 > Urzywam Mandrivy 2006 +ATI 3D.
 > pozdrawiam
 >



skopiuj wszystkie czcionki z wina do katalogu home/uzytkownik/.wine/windows/fonts i bedzie git :D

wprawdzie psot stary ale komus moze pomoze ;]

pozdro

str3ight87

  • Gość
Brak Paska zadań
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-12-09, 14:02:30 »
2006-03-22 22:38:57 porterneon napisał:

> witam
 > zainstalowalem sobie ostatnia wersje wine. Korzystajac z tego emulatora zainstalowalem Steam.
 > Problem sie pojawia gdy po odpaleniu steam trzeba sie zalogowac. Pola do wpisywania loginu i
 > hasla nie przyjmuja znakow z klawiatury. Nawet ctrl+v nie dziala. Jak rozgrysc ten problem?
 >
 > Urzywam Mandrivy 2006 +ATI 3D.
 > pozdrawiam
 >



skopiuj wszystkie czcionki z wina do katalogu home/uzytkownik/.wine/windows/fonts i bedzie git :D

wprawdzie psot stary ale komus moze pomoze ;]

pozdro

Misz@

  • Gość
Brak Paska zadań
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-03-22, 19:24:19 »
Witam jestem szcześliwym posiadaczem linuxa mandriva 2006, ale niestety mam problem z paskiem zadań w gnome. Przy starcie gnome'a niby wszystko pięknie się ładuje pasek niby też tyle że go niewyświetla. Wcześniej bez problemów wszystko chodziło a dziś włączam komputer a tu niespodzianka niema paska no i mam problem, bo wszystkie programy były na pasku. Proszę pomórzcie

Misz@

  • Gość
Brak Paska zadań
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-03-22, 23:38:26 »
Wogóle to źle napisałem chodzi mi o panel a nie o pasek zadań. Sprawdzałem czy dział też na innych użytkownikach niestety tak samo wszystko działa ale nie pasek także chyba coś mi w plikach gnoma sie zwaliło ale co ???