Nowe posty

Autor Wątek: Acer Aspire 7551G [?]  (Przeczytany 3728 razy)

hipekhop

  • Gość
Acer Aspire 7551G [?]
« dnia: 2012-06-03, 03:05:58 »
Bardzo proszę moderatora o zmianę tematu na [ok] ;)
//Myślałem, że można i to zrobić własnoręcznie, przepraszam!

STARSZE ROZWAŻANIA:
Fedora 14 i 15 miała problemy z grafiką i dźwiękiem, Fedora 17 działa dobrze pod każdym (chyba!) względem.
Nie daję jeszcze [ok], ponieważ nie wykonałem dokładnych testów, jednak grafika, dźwięk, wifi, wyłączanie (tak, niektóre linuksy miały z tym problem o hibernacji nie wspominając), touchpad (choć to akurat nie osiągnięcie ;) ) i ogólnie- wszystko co mogłem sprawdzić z poziomu livecd bawiąc się ssh i instalując OS na pendraku działa aż miło :)
Pamiętam, że jakaś dystrybucja miała na nim problem... dość interesujący. Widziała tylko jeden rdzeń i jedną kość RAMu. Ciekawa to sytuacja (wie ktoś dlaczego tak się mogło dziać? o.0 ), ale dla porządku wspomnę, iż ten zjawiskowy problem jest już przeszłością.

Niedługo ruszę z ogarnianiem danych, a potem normalną instalacją pingwinka i zmienię tytuł na [ok] z czystym sumieniem, aktualnie... no testy były zbyt powierzchowne :)

NOWOŚCI:
Wszystko, ale to absolutnie wszystko działa tak jak trzeba!
Jeśli coś miałoby być wyjątkiem... byłoby to najowsze KDE, które z nieznanych mi bliżej przyczyn (plasma desktop konkretnie) strasznie po kilku dniach zmuliło. Nic nie pomagało, toteż przeniosłem się na starego dobrego GNOME'a, z którym dobrze mi się zawsze żyło mimo, iż również nie jest idealnym Xem.
W rezultacie podsumowanie brzmi następująco: [ok] :)