Nowe posty

Autor Wątek: Edycja wlasnych wypowiedzi  (Przeczytany 3995 razy)

mspider

  • Gość
Edycja wlasnych wypowiedzi
« dnia: 2005-09-03, 10:46:58 »
Witam. Chcę przesiąść się z XP na Linuxa ale zanim to zrobie mam jeszcze pare pytań. Obecnie jestem podpięty do innego kompa (który udostępnia mi połączenie z neostradą) przez połączenie lokalne. Czy bedzie możliwe takie połączenie kiedy u siebie zamontuje Linuxa a tam zostanie XP?

chmooreck

  • Gość
Edycja wlasnych wypowiedzi
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-09-03, 10:53:31 »
tak, bedzie mozliwe

filet

  • Gość
Edycja wlasnych wypowiedzi
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-09-03, 11:23:05 »
2005-09-03 10:53:31 chmooreck napisał:

> tak, bedzie mozliwe

chodz nowi i tak beda narzekac ze w windowsie wystarczyloby kilka klikniec, a tu trzeba tyle pisac itd.... al mnie sie to podoba... choc tez jestem poczatkujacy. przygotuj sie na istalacje z pomocami...

chmooreck

  • Gość
Edycja wlasnych wypowiedzi
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-09-03, 11:29:46 »
 > chodz nowi i tak beda narzekac ze w windowsie wystarczyloby kilka klikniec, a tu trzeba tyle
 > pisac itd.... al mnie sie to podoba... choc tez jestem poczatkujacy. przygotuj sie na istalacje
 > z pomocami...

nie przesadzaj.. trzeba ustawic te same parametry:
albo korzystanie z dhcp (jesli tamten dziala jako serwer dhcp)
albo ip, maska, brama i dns

xadmi

  • Gość
Edycja wlasnych wypowiedzi
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-09-03, 13:28:44 »
2005-09-03 10:46:58 mspider napisał:

> Witam. Chcę przesiąść się z XP na Linuxa ale zanim to zrobie mam jeszcze pare pytań. Obecnie
 > jestem podpięty do innego kompa (który udostępnia mi połączenie z neostradą) przez połączenie
 > lokalne. Czy bedzie możliwe takie połączenie kiedy u siebie zamontuje Linuxa a tam zostanie XP?

 A jakie distro preferujesz ? bo w każdym sie da , ale w niektórych łatwiej ....proponuje troche poczytac i pomyślec ...
 generalnie :  jest wszystko możliwe :)

chmooreck

  • Gość
Edycja wlasnych wypowiedzi
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-09-03, 10:00:26 »
Prosze o wprowadzenie mozliwosci edycji wlasnych postow - czasem sie zauwazy jakas literowke albo blad juz po wyslaniu... no i wstyd ;-)

xis

  • Gość
Edycja wlasnych wypowiedzi
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-09-03, 17:39:49 »
2005-09-03 10:00:26 chmooreck napisał:

> Prosze o wprowadzenie mozliwosci edycji wlasnych postow - czasem sie zauwazy jakas literowke
 > albo blad juz po wyslaniu... no i wstyd ;-)

Fajny pomysł :)
Tylko ja bym był za tym, by edytowane posty (zwłaszcza te, które były już przeczytane, albo przynajmniej te z odpowiedzią) miały dopisek nt. daty edycji.

xadmi

  • Gość
Edycja wlasnych wypowiedzi
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-09-03, 17:56:46 »
2005-09-03 10:00:26 chmooreck napisał:

> Prosze o wprowadzenie mozliwosci edycji wlasnych postow - czasem sie zauwazy jakas literowke
 > albo blad juz po wyslaniu... no i wstyd ;-)

 Jestem za .
 Myslę , że troche pomogłem może komuś ....
 Ale czasem walnie sie jakiś błąd i dobrze jest mieć możliwość poprawki ..... z całym szacunkiem dla Wyjadaczy
    xdm.

difrost

  • Gość
Edycja wlasnych wypowiedzi
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-09-03, 18:29:08 »
2005-09-03 10:00:26 chmooreck napisał:

> Prosze o wprowadzenie mozliwosci edycji wlasnych postow - czasem sie zauwazy jakas literowke
 > albo blad juz po wyslaniu... no i wstyd ;-)

Nie ma ludzi nieomylnych i glupoty moga napisac nawet najwieksi wyjadacze. Swietny pomysl! Mam nadzieje,ze nie skonczy sie tylko na tym poscie i ktos sie za to wezmie.

POZDRAWIAM

Offline Arkadiusz Bednarczyk

  • Linux.pl
  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 654
    • Zobacz profil
    • Linux.pl
Edycja wlasnych wypowiedzi
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-09-03, 20:34:38 »
2005-09-03 18:29:08 difrost napisał:

> 2005-09-03 10:00:26 chmooreck napisał:
 >
 > > Prosze o wprowadzenie mozliwosci edycji wlasnych postow - czasem sie zauwazy jakas
 > literowke
 >  > albo blad juz po wyslaniu... no i wstyd ;-)
 >
 > Nie ma ludzi nieomylnych i glupoty moga napisac nawet najwieksi wyjadacze. Swietny pomysl! Mam
 > nadzieje,ze nie skonczy sie tylko na tym poscie i ktos sie za to wezmie.

Heh, ok. To i tak było w planach... ale to już napewno nie w najbliższych dniach :)
pozdrawiam
A.B.
--
pozdrawiam
Arkadiusz Bednarczyk
email/jabber: arek@linux.pl

chmooreck

  • Gość
Edycja wlasnych wypowiedzi
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-09-03, 21:38:36 »
>
 > Heh, ok. To i tak było w planach... ale to już napewno nie w najbliższych dniach :)
 > pozdrawiam
 > A.B.

przeciez nikt nikogo nie goni ;-)
cieszymy sie, ze zostalo uwzglednione w planach rozwojowych (blizszych, czy dalszych - wlasciwie nie ma znaczenia :-) )