Nowe posty

Autor Wątek: Jak odinstalować ET?  (Przeczytany 3330 razy)

misiolek

  • Gość
Jak odinstalować ET?
« dnia: 2006-02-22, 20:39:45 »
Witam ....
Mam dość nurtujące pytanie, ale jestem jeszcze początkującym użyszkodnikiem Linuxa i nie wiem jak odinstalować ET. Instalacja przebiegła pomyślnie, ale gra mi nie działa (no hardware acceleration). Sterowniki zainstalowałem, ale i tak nie mam zamiaru w to grać.
Czy wystarczy pousuwać katalogi ? Nie zmieniałem katalogu domyślnego podczas instalacji ET czyli gdzie teraz będą pliki gry ?
Dzięki za odp...
P.S. Nie znalazłem odpowiedzi SZUKARKĄ więc pisze ten wątek.

kudl

  • Gość
Jak odinstalować ET?
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-02-23, 08:39:34 »
Jeżeli jako root instalowałeś to w /usr/local/games/ jeżeli jako ty to będziesz to miał w katalogu domowym(Twoim :p), wystarczy usunąć katalog ,,enemy-territory".

[*C]tesla

  • Gość
Jak odinstalować ET?
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-02-23, 12:11:23 »
2006-02-23 08:39:34 kudl napisał:

> Jeżeli jako root instalowałeś to w /usr/local/games/ jeżeli jako ty to będziesz to miał w
 > katalogu domowym(Twoim :p), wystarczy usunąć katalog ,,enemy-territory".

to nie wszystko ;] w ~/.etwolf/ przechowywane sa katalogi z profilami/sciagnietymi mapami,dzwiekami/etkey(!)/punkbusterem(lol). wiec z jesli z jakiegos powodu potrzebujesz przeinstalowac et to tak naprawde wystarczy skasowac tylko ten katalog z home'a

pokoj

misiolek

  • Gość
Jak odinstalować ET?
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-02-23, 18:13:02 »
Dzięki za pomoc :)
Dla tych co nie wiedzą jak usunąć ET:
wchodzisz do /usr/local/games/ (cd /usr/local/games/), wklepujesz polecenie rm -rf enemy-territory (usuwanie katalogu wraz z zawartością). Czekasz na usunięcie i wsio. :)
Pozdrawiam
Slackware Fan