Nowe posty

Autor Wątek: Problem z s/n w doom3 !  (Przeczytany 2187 razy)

arbiss

  • Gość
Problem z s/n w doom3 !
« dnia: 2006-01-02, 19:47:52 »
Witam !
Zainstalowalem binarki doomka skopiowałem *.pak'i. Doom sie odpala i prosi o seriala  no i w tym momencie zaczyna sie problem bo cały czas mi pokazuje że jest "invalid". Z resztą okienko do wpisu s/n jest całkiem inne niz pod wirusem więc może ja coś poknociłem. Prosze o sugestie i dziękuje z góry !!! :)

Reve

  • Gość
Problem z s/n w doom3 !
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-01-03, 14:58:38 »
Pamiętaj, że linux jest wrazliwy na wielkość znaków !!!

darkgod

  • Gość
Problem z s/n w doom3 !
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-01-04, 22:14:28 »
2006-01-02 19:47:52 arbiss napisał:

> Witam !
 > Zainstalowalem binarki doomka skopiowałem *.pak'i. Doom sie odpala i prosi o seriala  no i w
 > tym momencie zaczyna sie problem bo cały czas mi pokazuje że jest "invalid". Z resztą
 > okienko do wpisu s/n jest całkiem inne niz pod wirusem więc może ja coś poknociłem. Prosze o
 > sugestie i dziękuje z góry !!! :)

przedwłączeniem gry wyłacz sobie sieć np. przez
# ifdown eth0

Podaj serial i gra powinna ruszyć. Za kolejnym razem wyłaczanie sieci już nie jest konieczne.

Pozdrawiam

PrzemoT3

  • Gość
Problem z s/n w doom3 !
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-01-29, 23:20:01 »
2006-01-04 22:14:28 darkgod napisał:

> 2006-01-02 19:47:52 arbiss napisał:
 >
 > > Witam !
 >  > Zainstalowalem binarki doomka skopiowałem *.pak'i. Doom sie odpala i prosi o seriala  no
 > i w
 >  > tym momencie zaczyna sie problem bo cały czas mi pokazuje że jest "invalid". Z
 > resztą
 >  > okienko do wpisu s/n jest całkiem inne niz pod wirusem więc może ja coś poknociłem.
 > Prosze o
 >  > sugestie i dziękuje z góry !!! :)
 >
 > przedwłączeniem gry wyłacz sobie sieć np. przez
 > # ifdown eth0
 >
 > Podaj serial i gra powinna ruszyć. Za kolejnym razem wyłaczanie sieci już nie jest konieczne.
 >
 > Pozdrawiam

Witam. Jednak wyłaczenie sieci nie pomaga !!! Czy ktoś ma może pomysł na s/n is not valid ????

braqoon

  • Gość
Problem z s/n w doom3 !
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-01-30, 10:02:29 »
hmm, ja wpisalem swoj i mi wszystko bryka, ani razu nie powiedzial ze jest zly. A masz oryginalny ?