Nowe posty

Autor Wątek: quake3, enemy territory, doom3 gry od id software :(  (Przeczytany 1456 razy)

zly

  • Gość
quake3, enemy territory, doom3 gry od id software :(
« dnia: 2005-12-31, 13:41:32 »
witam
jestem poczatkujacym uzytkownikiem linuxa, mam duze doswiadczenie z windowsami serwerami oraz roznymi grami i "kombinowaniem z nimi", ale ten problem ktory u mnie sie pojawil nie mam pojecia jak rozwiazac:( mam fedora core 4 i radeona 9200se, jak wlaczam jakas gre np quake 3 albo ET to na poczatku widac intro ale nie slychac dzwieku, gdy klikam jakikolwiek klawisz lub czekam na koniec intra to gra staje w miejscu:( nei wiem co zrobic bo mam wsparcie open gl testowalem na UT2004 i dziala bez problemu, prosze o jakas pomoc lub rady z gory dziekuje, podejrzewam sterowniki ale to tylko moje zdanie...

shelby

  • Gość
quake3, enemy territory, doom3 gry od id software :(
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-01-13, 11:15:49 »
2005-12-31 13:41:32 zly napisał:

> witam
 > jestem poczatkujacym uzytkownikiem linuxa, mam duze doswiadczenie z windowsami serwerami oraz
 > roznymi grami i "kombinowaniem z nimi", ale ten problem ktory u mnie sie pojawil nie
 > mam pojecia jak rozwiazac:( mam fedora core 4 i radeona 9200se, jak wlaczam jakas gre np quake
 > 3 albo ET to na poczatku widac intro ale nie slychac dzwieku, gdy klikam jakikolwiek klawisz
 > lub czekam na koniec intra to gra staje w miejscu:( nei wiem co zrobic bo mam wsparcie open gl
 > testowalem na UT2004 i dziala bez problemu, prosze o jakas pomoc lub rady z gory dziekuje,
 > podejrzewam sterowniki ale to tylko moje zdanie...

ET u mnie chodzi z driverami 8-16-20 na nowszych nie chce wystartować. Jeśli chodzi o dzwięk to spróbuj jako root
echo "et.x86 0 0 direct" > /proc/asound/card0/pcm0p/oss