Nowe posty

Autor Wątek: problem z instalacja ubuntu 7.05  (Przeczytany 3691 razy)

unknow

  • Gość
problem z instalacja ubuntu 7.05
« dnia: 2007-07-15, 09:33:47 »
witam wszystkich


problem jest taki ze wypalilem obraz ubuntu na plycie dvd innej nie mialem nie wiem czy to jest przyczyna czy nie ale ale bootuje dvd plyte wszystko idzie ladnie ale nagle pojawia sie taki komunikat http://www.neo88.boo.pl/problem.jpg  nie mam za bardzo pojecia co moze byc przyczyna!!

bardzo prosze o pomoc ;)

sz0p

  • Gość
problem z instalacja ubuntu 7.05
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-07-16, 11:33:27 »
wypal na cd, sprawdź czy się będzie powtarzało

rysban

  • Gość
problem z instalacja ubuntu 7.05
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-07-16, 23:25:24 »
2007-07-15 09:33:47 unknow napisał:

> witam wszystkich
 >
 >
 > problem jest taki ze wypalilem obraz ubuntu na plycie dvd innej nie mialem nie wiem czy to jest
 > przyczyna czy nie ale ale bootuje dvd plyte wszystko idzie ladnie ale nagle pojawia sie taki
 > komunikat http://www.neo88.boo.pl/problem.jpg  nie mam za bardzo pojecia co moze byc
 > przyczyna!!
 >
 > bardzo prosze o pomoc ;)
Jest prawdopodobne że to wina wypalenia na DVD . Skoro to ma obraz na CD . Jeszcze jedno pytanie - czy sprawdziłeś sumę kontrolną obrazu płyty ? może pobrałeś z błędami i stad problem .
pozdrawiam Ryszard

unknow

  • Gość
problem z instalacja ubuntu 7.05
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-07-22, 01:15:19 »
udalo mi sie zainstalowac ubunciaka 7.04 ale co z tego ze jak wlaczam kompa pojawia mi sie okno wyboru systemu ktory ma zaladowac wybieram ubuntu i pojawia sie tylko logo i stoi w miejscu:( jaka moze byc przyczyna tego??

tomekgreen1985

  • Gość
problem z instalacja ubuntu 7.05
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-09-04, 10:10:08 »
miałem kiedys podobny problem tez zainstalowałem i mialem tak jak TY do wyboru systemy ale po wybraniu ubuntu pokazał sie pasek i na tym tak stał i nie ruszył do przodu. wiec wziąłem zresetowałem bios i zainstalowałem jeszcze raz i pozniej biegał bez problemu :)
w sumie niewiem czy bios ma z tym cos wspolnego ale umnie pomogło  wiec sprobuj najpierw sam bios zresetować a pozniej jesli nie pomoże to przeinstaluj jeszcze raz i moze bedzie biegalo :) pozdrawiam