Nowe posty

Autor Wątek: Spolszczenie Iceweasela  (Przeczytany 6867 razy)

Offline Robert

  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2516
    • Zobacz profil
Spolszczenie Iceweasela
« dnia: 2007-06-14, 13:52:34 »
Mam (według help|about Iceweasel) Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl_PL; rv:1.8.1.3) Gecko/20070310 Iceweasel/2.0.0.3 (Debian-2.0.0.3-1)

na najnowszym stabilnym debianie.

Chciałem to spolszczyć.

Zainstalowałem mozilla-firefox-locale-pl-pl
Zainstalowałem iceweasel-l10n-pl (wszystko poprzez aptitude)
Zmieniałem w konfiguracji iceweasel w polu general.useragent.locale wartość z en-US na pl, próbowałem też na pl_PL itp. i dalej mam Iceweasela po angielsku.
Mało tego, na angielską wersję zamienił mi się po tych operacjach sylpheed, a takze niektóre wtyczki z przeglądarki. Skasowałem też katalog .mozilla w swoim domowym katalogu i tez nie pomogło

Co jeszcze mogę zrobić?
Zanim popełnisz grafomaństwo: 1 | 2 | 3
Baza RPM Jak szukać informacji

Semerchet

  • Gość
Spolszczenie Iceweasela
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-07-22, 23:50:53 »
Iceweasel w repo jest 2.0.0.3 a spolszczenie 2.0.0.4. Walnij to sobie z płyty. Mowa o lenym (testing) :)

Offline Robert

  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2516
    • Zobacz profil
Spolszczenie Iceweasela
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-07-23, 00:04:06 »
2007-07-22 23:50:53 Semerchet napisał:

> Iceweasel w repo jest 2.0.0.3 a spolszczenie 2.0.0.4. Walnij to sobie z płyty. Mowa o lenym
 > (testing) :)
 >

Dzięki za pomoc. Juz straciłem nadzieje, ze ktos mi odpowie,
niestety nie mam płyty z testingiem.

ale za to zciagnałem sobie dosłownie wczoraj najnowszego firefoksa, i go sobie rozpakowałem i włozyłem do /usr/local/src/firefox, zrobiłem link do /usr/bin/firefox i chodzi jak trzeba od razu po polsku. Naturalnie przejął wszystkie wtyczki i ustawienia

Trochą to nie debianowo, no ale  cóż, nie moje zmartwienie, że się debianowcy i mozillowcy nie mogli dogadać. Yoper tez ma zamiast Firefoksa jakiegoś Bon tona.

U mnie się jakos debian z firefoksem nie pogryzł :-) a i ikonka firefoksa taka ładniejsza :-)
Zanim popełnisz grafomaństwo: 1 | 2 | 3
Baza RPM Jak szukać informacji