Nowe posty

Autor Wątek: k3b wypalanie dvd-rw  (Przeczytany 7053 razy)

rebus

  • Gość
k3b wypalanie dvd-rw
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-04-13, 10:35:32 »
Coś sie tak mnie człowieku uczepił!! ,czy nie powinno sie swoje prywatne opinie załatwiać po za forum?

Offline roobal

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2056
    • Zobacz profil
k3b wypalanie dvd-rw
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-04-13, 14:04:46 »
2007-04-13 08:10:11 Maciek_Rutecki napisał:
 > W którym miejscu zwróciłem uwagę na ortografę? Raczej na styl pisania.
 
> 2007-04-13 01:52:03 roobal napisał:
 >  > Ogolna netykieta mowi o tym, ze takie sprawy, jak np. bledy ortograficzne czy inne
 > powinno sie
 >  > zalatwiac na PW a nie na forum publicznym

Nie pisalem tylko o ortograficznych, tylko o kazdych bledach nawet stylistycznych, bledy ortograficzne to byl przyklad, bo takie bledy sa najczesciej popelniane.

 > Jak na razie Rebus robi tutaj za trolla. Przejrzałem archiwum i jak na razie poziom Jego postów
 > nieco odbiega od średniej forum. ("olka srolka", "dzieciak",
 > "pedał" itp.). Nie zastanowiła Ciebie reakcja moderatorów i osób z dużym stażem na
 > forum?
Moze i slownictwo  odbiega od norm, ale zauwazmy wszyscy, ze ten chaos na forum rozpetala wlasnie Olka, to ze Rebus nie opisuje dokladnie problemu czy pisze niewyraznie nie robi z niego trola, z tego  co widac on zadal pytanie a Olka rzucila glupia odpowiedz, ktora w ogole nie byla zwiazana z tematem i rozpetala tym samym wojne! I kto tu jest trolem?

2007-04-13 08:10:11 Maciek_Rutecki napisał:
 > --
 > Maciek
 >
 > PS. Kolejne wątki w tym stylu kasuję już bez ostrzeżenia. Jak ktoś uważa, że nie mam racji, to
 > proszę o wniosek o odebranie prawa do moderowania.

Tak bedzie najlepiej dla wszystkich. Kasowac watki, ktore nic nie wnosza! Jednak ja proponuje, aby kasowac na poczatku posty, ktore nie wnosza nic do tematu, poniewaz watek moze byc dobry, pare osob moze udzielic pomocy, natomiast posty, ktore w ogole ne beda zwiazane z tematem powinny byc od razu kasowane!

Pozdrawiam!