Nowe posty

Autor Wątek: Gdzie Firefox przechowuje Ulubione  (Przeczytany 7258 razy)

  • Gość
Gdzie Firefox przechowuje Ulubione
« dnia: 2007-01-18, 08:44:18 »
Witam. Przeszukałem całe forum i nic nie znalazłem, więc pozwolę sobie napisać. Mam z XP skopiowany cały folder Ulubione IE. Nie eksportowalem tylko przgrałem cały folder. Teraz chciałbym go dodac do Firefoxa 2 tylko, że nie wiem gdzie on je trzyma. Zaimportować się nie da. Szukałem wszędzie, ale nie znalazłem tego folderu. Z góry dzięki za pomoc. Mam Mandrive 2007 Free

chmooreck

  • Gość
Gdzie Firefox przechowuje Ulubione
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-01-18, 08:54:23 »
hehehe :-)

jaja sobie robisz ?

skopiowałeś sobie 'ulubione' z IE i chcesz, żeby ff je sobie poczytał ??
tak to se ne da, pane Havranek...

Ale nie wszystko stracone ;-)
pod Windowsem zainstaluj sobie FF, zaimportuj dane z IE, wyeksportuj dane z FF i to, co wyeksportował zaimportuj pod mandrivy...

Odysseusz

  • Gość
Gdzie Firefox przechowuje Ulubione
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-03-12, 20:29:24 »
2007-01-18 08:44:18 Lense napisał:

> Witam. Przeszukałem całe forum i nic nie znalazłem, więc pozwolę sobie napisać. Mam z XP
 > skopiowany cały folder Ulubione IE. Nie eksportowalem tylko przgrałem cały folder. Teraz
 > chciałbym go dodac do Firefoxa 2 tylko, że nie wiem gdzie on je trzyma. Zaimportować się nie da.
 > Szukałem wszędzie, ale nie znalazłem tego folderu. Z góry dzięki za pomoc. Mam Mandrive 2007
 > Free

Akurat wiem, bo miałem z Firefoxem  (ale 1.5) problemy, siedzą w /home/  , w ukrytych,  pod nazwą katalogu  .mozilla W środku znajdziesz  kilka zapisów ulubionych czyli Bookmarks w różnych formatach

Offline Robert

  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2516
    • Zobacz profil
Gdzie Firefox przechowuje Ulubione
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-03-13, 18:49:33 »
Z tego, co wiem, to IE potrafi wyeksportować zakładki (Ulubione) do pliku *.htm, który to plik potrafi odczytac także firefox
Zanim popełnisz grafomaństwo: 1 | 2 | 3
Baza RPM Jak szukać informacji