Nowe posty

Autor Wątek: Neostrada pod Linuksem (jaki najprostszy sposób?)  (Przeczytany 1518 razy)

8

  • Gość
Neostrada pod Linuksem (jaki najprostszy sposób?)
« dnia: 2006-10-15, 00:30:37 »
Witam

Obecnie używam Linux Mandriva 2006, od niedawna posiadam też neostrade (modem zxdsl 852). Mam problemy z wystartowaniem z netem, a z tego co się doczytałem nie jest to przy takiej konfiguracji taka banalna sprawa dla początkującego. Mam więc pytanie jaki jest najprostszy sposób na uruchomienie neostrady pod linuksem? Co mi doradzicie, może inna dystrybucja, modem? Pod Windowsem XP wprawdzie nie ma problemu, tylko że zdecydowanie bardziej podoba mi się praca pod linuxem.

pozdrawiam

  • Gość
Neostrada pod Linuksem (jaki najprostszy sposób?)
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-10-15, 13:42:25 »
2006-10-15 00:30:37 8 napisał:

> Witam
 >
 > Obecnie używam Linux Mandriva 2006, od niedawna posiadam też neostrade (modem zxdsl 852). Mam
 > problemy z wystartowaniem z netem, a z tego co się doczytałem nie jest to przy takiej
 > konfiguracji taka banalna sprawa dla początkującego. Mam więc pytanie jaki jest najprostszy
 > sposób na uruchomienie neostrady pod linuksem? Co mi doradzicie, może inna dystrybucja, modem?
 > Pod Windowsem XP wprawdzie nie ma problemu, tylko że zdecydowanie bardziej podoba mi się praca
 > pod linuxem.
 >
 > pozdrawiam

Najprościej to bedziesz miał w Aurox-ie. pozdro  

  • Gość
Neostrada pod Linuksem (jaki najprostszy sposób?)
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-10-15, 13:46:31 »
2006-10-15 13:42:25 rad_kk napisał:

> 2006-10-15 00:30:37 8 napisał:
 >
 > > Witam
 >  >
 >  > Obecnie używam Linux Mandriva 2006, od niedawna posiadam też neostrade (modem zxdsl 852).
 > Mam
 >  > problemy z wystartowaniem z netem, a z tego co się doczytałem nie jest to przy takiej
 >  > konfiguracji taka banalna sprawa dla początkującego. Mam więc pytanie jaki jest
 > najprostszy
 >  > sposób na uruchomienie neostrady pod linuksem? Co mi doradzicie, może inna dystrybucja,
 > modem?
 >  > Pod Windowsem XP wprawdzie nie ma problemu, tylko że zdecydowanie bardziej podoba mi się
 > praca
 >  > pod linuxem.
 >  >
 >  > pozdrawiam
 >
 > Najprościej to bedziesz miał w Aurox-ie. pozdro  
 >