Nowe posty

Autor Wątek: wi-fi  (Przeczytany 308 razy)

ravek_to_ja

  • Gość
wi-fi
« dnia: 2005-11-25, 16:31:49 »
Usuwałem ostanio Apacha z mojego linaxa (mandriva 10.2) i w czasie usuwanie wystapił błąd o treści miejwięcej że jakiś plik nie moze się rodzielić(?)nie wiem o co chodzi potem znikła mi z listy pozycja Menu/System/Konfiguracja pozycja dotycząca dodawania i usuwania nowych pakietów. Gdy włącza Konfiguracje komputera też jej tam nie ma! Aha usuwania dokonywałem jako root i opcja znikła na wszystkich kontach :(.

Stilgar

  • Gość
wi-fi
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-11-25, 16:41:03 »
2005-11-25 16:31:49 ravek_to_ja napisał:

> Usuwałem ostanio Apacha z mojego linaxa (mandriva 10.2) i w czasie usuwanie wystapił błąd o
 > treści miejwięcej że jakiś plik nie moze się rodzielić(?)nie wiem o co chodzi potem znikła mi z
 > listy pozycja Menu/System/Konfiguracja pozycja dotycząca dodawania i usuwania nowych pakietów.
 > Gdy włącza Konfiguracje komputera też jej tam nie ma! Aha usuwania dokonywałem jako root i
 > opcja znikła na wszystkich kontach :(.

daj alt-f2 i wpisz rpmdrake - jeśli sie uruchomi, to znaczy, ze musisz sobie recznie wpisać go do menu spowrotem, a jak sie nie uruchomi, to znaczy, ze go skasowales, wiec musisz sie zalogowac na konsole roota i wpisac urpmi rpmdrake aby zainstalowac go od nowa.

ravek_to_ja

  • Gość
wi-fi
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-11-25, 17:06:49 »
Wszystko działa dzięki za pomoc :)

lukixyz

  • Gość
wi-fi
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-11-25, 10:59:45 »
witam wszystkich. ostatnio kupilem sobie sieciowke bezprzewodowa pentagram hornet 54 mbps. czy na red hacie 8 z kernelem 2.4 pojdzie ta sieciowka czy bedzie trzeba przejsc na jadro 2.6??? chodzi mi o to czy jadro 2.4 oblsuguje siec wi-fi


pozdrawiam
lukasz