Nowe posty

Autor Wątek: Nie działa wifi na kali linux  (Przeczytany 13091 razy)

ColdPhobos

  • Gość
Nie działa wifi na kali linux
« Odpowiedź #15 dnia: 2015-04-06, 22:07:08 »
Po pierwsze myślałem, że dawanie logów postępu będzie odpowiednie, poza tym nie rozumiem dlaczego pakiet wireless zostaje zastąpiony, mam także rozumieć, że ten pakiet nie jest odpowiedni dla tego jądra? Bo tak rozumiem ten komunikat. Bardzo proszę o dalszą pomoc jeśli jest to możliwe, może ma pan racje "kali nie dla mnie" zgodzę się, że nie jestem jakimś świetnym znawcą linuxa, jednakże uważam, że każdy ma prawo się uczyć i cały czas to robię, a kaliego naprawdę potrzebuję. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc.

Offline Andrzej J

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 713
    • Zobacz profil
Nie działa wifi na kali linux
« Odpowiedź #16 dnia: 2015-04-06, 23:09:21 »
Weź spisz programy, które są Ci potrzebne z kali najlepiej z livecd. Zainstaluj jakąkolwiek dystrybucję debiano podobną / może być mint albo ubuntu. Dograj sobie spisany soft z repozytorium danej dystrybucji i będziesz miał ubuntu - kali prawie własne distro podpasowane pod Ciebie. Nie zabieraj się za Kali - bo jest za trudne dla Ciebie ( debian pewnie też będzie za trudny). Wesołych Świąt.

ColdPhobos

  • Gość
Nie działa wifi na kali linux
« Odpowiedź #17 dnia: 2015-04-06, 23:35:21 »
No w pewnym sensie kolego masz rację, jednakże to nie jest to czego oczekuje hehe, to jednak ubuntu a to debian. To właśnie kaliego chciałem sobie tak podrasować, żeby był na wzór tailsa :) bo samego tailsa nie mam zamiaru pobierać.