Nowe posty

Autor Wątek: Picasa Web: czegoż to nie obsługuje Firefox?  (Przeczytany 4692 razy)

arctgx

  • Gość
Picasa Web: czegoż to nie obsługuje Firefox?
« dnia: 2007-10-15, 00:05:33 »
"Używasz przeglądarki, która nie jest w pełni obsługiwana. Niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie, ale mimo tego zachęcamy Cię do zapoznania się z aplikacją" - oto powitalna ramka na Picasa Web pochodząca z kodu źródłowego strony.

Chodzi zapewne o coś związanego ze sterowaniem z klawiatury (choćby zmiana zdjęć strzałkami, która u mnie nie działa).

Ale nie mogę się doszukać, czego brakuje. JavaScript mam odblokowany dla google.com, Java działa (dla testu odpaliłem pierwszą z brzegu gierkę w Javie). W kodzie też do niczego ciekawego nie doszedłem. Wtyczka Shockwave Flash: 7.0 r25 - nowszej nie chcę instalować - moja chyba wystarczy (http://picasa.google.com/support/bin/answer.py?answer=63428&topic=10751)

Tak samo z Konquerorem.

Nie przepadam za tym sposobem prezentacji, bo ładowanie strony z Picasa Web zamraża niemal całą przeglądarkę na chwilę. Co jednak zrobić, gdy znajomi w ten właśnie sposób udostępniają swoje zdjęcia...

arctgx

  • Gość
Picasa Web: czegoż to nie obsługuje Firefox?
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-10-15, 03:17:42 »
Chyba jednak późniejsza wersja Flashplayera  jest potrzebna. Zainstalowałem sobie 9-tke na Knoppiksie i tego problemu tam nie ma. Co ciekawe, wgrywanie nie obciąża tak procka.

P.S. Nie testowałem Picasa na alternatywnych odtwarzaczach.