Nowe posty

Autor Wątek: Serious sam pod linuksem  (Przeczytany 8124 razy)

gbudny

  • Gość
Serious sam pod linuksem
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-12-31, 11:56:50 »
2005-09-07 18:30:05 Reve napisał:

> CD z Polską wersją wydany przez PLAY IT zawiera wersję angielską i polska. Linuxowy instalator
 > zinstaluje wrsje angeilską. Ale kopiując odpowiednie pliki ręcznie z CD można grać po Polsku. Z
 > tego co pamiętam 1 nie można skończyć - ostatni bos nie umiera i gra sie zacina. W 2 występował
 > bład z kamerą przekręcającą sie o 90 stopni, który można obejść włączając na chwilę kod na
 > latanie. W 2 nie działał poprawnie interfejs pokazujący informacje z gry, ale da się ją przejść
 > całą.

Problem powraca. Mam grę serious sam tse i mam problem bład z kamerą przekręcającą sie o 90 stopni. Kod na latanie włącza się poleceniem please fly. Jednakjak mogę wyłćzyć latanie bez wychodzenia z gry.Ponieważ piszesz o chwilowym włączeniu tego kodu. Pytanie skierowane do cibie Reve jednak może ktos inny będzie w stanie pomóc.

                                         Pozdrawiam

gbudny

  • Gość
Serious sam pod linuksem
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-01-01, 12:56:06 »
2005-12-31 11:56:50 gbudny napisał:

> 2005-09-07 18:30:05 Reve napisał:
 >
 > > CD z Polską wersją wydany przez PLAY IT zawiera wersję angielską i polska. Linuxowy
 > instalator
 >  > zinstaluje wrsje angeilską. Ale kopiując odpowiednie pliki ręcznie z CD można grać po
 > Polsku. Z
 >  > tego co pamiętam 1 nie można skończyć - ostatni bos nie umiera i gra sie zacina. W 2
 > występował
 >  > bład z kamerą przekręcającą sie o 90 stopni, który można obejść włączając na chwilę kod
 > na
 >  > latanie. W 2 nie działał poprawnie interfejs pokazujący informacje z gry, ale da się ją
 > przejść
 >  > całą.
 >
 > Problem powraca. Mam grę serious sam tse i mam problem bład z kamerą przekręcającą sie o 90
 > stopni. Kod na latanie włącza się poleceniem please fly. Jednakjak mogę wyłćzyć latanie bez
 > wychodzenia z gry.Ponieważ piszesz o chwilowym włączeniu tego kodu. Pytanie skierowane do cibie
 > Reve jednak może ktos inny będzie w stanie pomóc.
 >
 >                                          Pozdrawiam

Problem nieaktualny wpisałęm please fly jeszcze raz.

Reve

  • Gość
Serious sam pod linuksem
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-01-02, 19:01:42 »
Odp. na wcześniejsze pytanie

>>  jak spolszczyć grę?

Skopiować z CD zawartość katalogu

INSTALL/Locales/plk

Tam gdzie zainstalowałeś grę. Nadpisz istniejące pliki.

Ech gdyby tak łatwo dało sie przywrócić pamieć skasowaną syslwestrowym kacem :-/


Hipis

  • Gość
Serious sam pod linuksem
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-01-06, 17:47:47 »
2005-10-10 23:49:19 gbudny napisał:

 > Uwaga na liflg.org w dziale downloads pojawiły sie instalatory
 > do serious sam pierwsze i drugie starcie.

Czy takie instalatory instaluja gre normalną ?? tzn taka na windowsa tylko ze po zainstalowaniu tym instalatorem dziala na Linuksie ?? Dobrze zrozumialem :P ??

Reve

  • Gość
Serious sam pod linuksem
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-01-08, 11:43:53 »
Dokładnie.