Nowe posty

Autor Wątek: firefox: problem z wpisywaniem tekstu w przeglądarce itp  (Przeczytany 4459 razy)

japek

  • Gość
system mandriva 2005LE
mam problem z firefoxem: często zdarza mi się, że gdy zminimalizuję przeglądarkę i powrócę do niej później to nie mogę w niej wpisywać tekstów np. adresów stron, tekstów na wyświetlanej stronie itp.
Przy okazji jeszcze jeden problem: postanowiłem przesiąść się na operę i mam problem z java. Pod firefoxem działa, pod operą nie. wchodzę w narzędzia ->....-> zawartość: zaznaczam java, podaję adres (nie wiem czy dobry) przeglądarka sprawdza i odpowiada, że lokalizacja jest dobra, następnie uruchamiam ponownie przeglądarkę i w opcjach moja "java" znów jest odznaczona, choć wcześniej zaznaczałem

Satine

  • Gość
firefox: problem z wpisywaniem tekstu w przeglądarce itp
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-07-02, 11:38:34 »
Ponawiam pytanie przedmówcy. Po zainstalowaniu aktualizacji dla przeglądarki nie mogę wpisywać żadnych tekstów (adresów stron np.) Jeżeli chcę coś napisać muszę tworzyć tekst w dokumencie OpenOffice a następnie wklejać go. To samo dzieje się kiedy korzystam z programu pocztowego – zero reakcji na polecenia wpisywane za pomocą klawiatury.
Proszę o pomoc, ponieważ ta usterka uniemożliwia mi jakąkolwiek pracę.