Nowe posty

Autor Wątek: HP 1510 urządzenie wielofunkcyjne  (Przeczytany 1405 razy)

koczownik

  • Gość
HP 1510 urządzenie wielofunkcyjne
« dnia: 2006-09-22, 14:21:17 »
samo urządzenie działa bez najmniejszego problemu pod SUSE 10.1 ale przy każdym ponownym uruchomieniu pocałkowitym wyłączeniu drukarka drukuje stronę testową kto wie jak to wyłączyć w Suse

Offline Robert

  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2516
    • Zobacz profil
HP 1510 urządzenie wielofunkcyjne
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-09-22, 20:48:13 »
2006-09-22 14:21:17 koczownik napisał:

> samo urządzenie działa bez najmniejszego problemu pod SUSE 10.1 ale przy każdym ponownym
 > uruchomieniu pocałkowitym wyłączeniu drukarka drukuje stronę testową kto wie jak to wyłączyć w
 > Suse

Ja tez to miałem.... ...dość długo nawet...

Sposób, który podam, nie jest może odpowiedni dla tego forum, no, ale na razie innego nie znalazłem.

WSZYSCY NIENAWIDZĄCY POMYSŁÓW WUJKA BILLA NIECH NIE CZYTAJĄ TEGO MIĘDZY LINIAMI
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Otóz zainstalowałem ten piekarnik pod window$em. (właśnie z takich powodów, jak ten trzymam jeszcze ten złom software'owy na dysku).
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak na marginesie, trzeba zauwazyć, że zdolności do uprzykrzania życia użytkownikom w microzłomie i jego pochodnych wzrastaja. Teraz nie wystarcza już im reboot systemu, ale jeszcze ci mówia, kiedy masz włączyć drukarkę, a kiedy nie.
Idąc za radą pewnej reklamy, odnalazłem w winzgrozie takie fuj i blee ;-)
Zanim popełnisz grafomaństwo: 1 | 2 | 3
Baza RPM Jak szukać informacji