Nowe posty

Autor Wątek: WINE (...dodac go do menu; wlaczyc w trybie graficznym???...)  (Przeczytany 1221 razy)

Hilsim

  • Gość
Ano mam cedege 5.3.2 (inne robią ten sam problem) na Xubuntu i nie chodzą mi gry dwu wymiarowe wszystkie 3D smigaja a gry w 2D zwieszają się po wczytaniu mapy :/ Nawet wspierany przez cedege Baldur\\'s Gate 2. Gry jakie mi się zwieszaja i jakie próbowałem to fallout1 Icewind Dale 2 Baldur\\'s gate 2 i Arcanum.

qwasimodo

  • Gość
WINE (...dodac go do menu; wlaczyc w trybie graficznym???...)
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-08-03, 01:50:06 »
Czy moze mi ktos pomoc zainstalowalem bezproblemowo wine a teraz zastanawiam sie (wiem iz sie da poniewaz widzialem na knoppix'ie i nie tylko) jak dodac go do menu; wlaczyc w trybie graficznym by moc skonfigurowac... jednym slowem jak go zwindowsowac:))) pomocy

Lorenzo

  • Gość
WINE (...dodac go do menu; wlaczyc w trybie graficznym???...)
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-08-03, 06:27:36 »
Po pierwsze to nie dubluj wątków i tak jest ich tu za dużo.
Jeśli instalowałeś jabola z paczki to napewno są ustawione domyslne działania na plikach *.exe w menadżerze plików kde - konqueror - i gnome - nautilus (z gnomem nie mam pewności).
Jeżeli tak nie jest to poprostu ustaw w menadżerze plików, którego używasz domyslne akcje otwierania przez wine plików exe i tyle.

A dodawanie samego wine'a do menu jest bezcelowe, możesz sobie co najwyżej dodać winecfg.