Nowe posty

Autor Wątek: Odinstalowywanie ET na Linuxie  (Przeczytany 2225 razy)

jezz83

  • Gość
Odinstalowywanie ET na Linuxie
« dnia: 2006-05-04, 23:35:26 »
Czy jest możliwość uruchomienia na routerze postawionym na Freesco Protokołu 47 (GRE). Potrzebny jest mi on do nawiązywania połączenia VPN z sieci lokalnej. Niestety nie za zawiaduję tym routerkiem ale chce wspomuc swojego admina bo jest to dla mnie dość istotne, a on twierdzi, ze w trywialny ani znany mu sposób nie da się tego zrobić.
Z góry dzięki za pomoc, niestety nie udało mi się znaleść żadnych informacji, ale może ktoś już sie z tym borykał...

juNkiE

  • Gość
Odinstalowywanie ET na Linuxie
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-05-04, 21:00:46 »
Jak odinstalowac np. Enemy Territory na Linuxie? Czy wystarczy ze usune pliki z root/.etmain i usr/local/games/enemy-territory? Czy istnieje sposob 'czystszy' - deinstalacja? (jakis uninstall jak np w net panzer?). Uruchomilem ponownie instalke zeby zobaczyc czy jest w niej opcja uninstall - niestety nie. Jak ktos wie niech podpowie. Z gory dzieki za odpowiedz.

Offline Robert

  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2516
    • Zobacz profil
Odinstalowywanie ET na Linuxie
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-05-04, 21:19:09 »
2006-05-04 21:00:46 juNkiE napisał:

> Jak odinstalowac np. Enemy Territory na Linuxie? Czy wystarczy ze usune pliki z root/.etmain i
 > usr/local/games/enemy-territory? Czy istnieje sposob 'czystszy' - deinstalacja? (jakis
 > uninstall jak np w net panzer?). Uruchomilem ponownie instalke zeby zobaczyc czy jest w niej
 > opcja uninstall - niestety nie. Jak ktos wie niech podpowie. Z gory dzieki za odpowiedz.


poczytaj trochę na temat "make uninstall", ew. na temat "rpm" i jego opcji
Zanim popełnisz grafomaństwo: 1 | 2 | 3
Baza RPM Jak szukać informacji

TheUsh

  • Gość
Odinstalowywanie ET na Linuxie
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-05-04, 21:20:12 »
aby odinstalowac et wystarczy wlasnie wykasowac te katalogi  i dowiazania symboliczne z /usr/local/bin jezeli takowe masz