Nowe posty

Autor Wątek: PING :( prosze o pomoc  (Przeczytany 1659 razy)

jjkkll

  • Gość
PING :( prosze o pomoc
« dnia: 2007-02-12, 15:57:14 »
witam a mianowice chodzi mi o to ze jak daje w terminalu komende #ping moje_ip odbiera jak dam komende #pind www.wp.pl odbieraj a jak wchodze w przegladarke internetowa i chce wejsc na jakoms stronke nie ma neta :( ip dobrze wpisałem netmsak tez itp acha jak dam w terminalu komedne "wilist wlan0 scan" pokazuej mi dostepne sieci i sie łacze . Lampka rzy karcie sieciowej miga co jest nie tak prosze o pomoc z gory dziekuje

szpuni

  • Gość
PING :( prosze o pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-02-12, 21:50:18 »
2007-02-12 15:57:14 jjkkll napisał:

> witam a mianowice chodzi mi o to ze jak daje w terminalu komende #ping moje_ip odbiera jak dam
 > komende #pind www.wp.pl odbieraj a jak wchodze w przegladarke internetowa i chce wejsc na jakoms
 > stronke nie ma neta :( ip dobrze wpisałem netmsak tez itp acha jak dam w terminalu komedne
 > "wilist wlan0 scan" pokazuej mi dostepne sieci i sie łacze . Lampka rzy karcie
 > sieciowej miga co jest nie tak prosze o pomoc z gory dziekuje

po 1 powiedz czy uzywasz polaczenia po kablu czy po radiu po 2 podlaczasz sie na lewo czy masz neta normalnego, po 3 spardz ustawienia dns i twojej przegladarki moze masz serwer proxy

jjkkll

  • Gość
PING :( prosze o pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-02-13, 16:29:18 »
2007-02-12 21:50:18 szpuni napisał:

> 2007-02-12 15:57:14 jjkkll napisał:
 >
 > > witam a mianowice chodzi mi o to ze jak daje w terminalu komende #ping moje_ip odbiera jak
 > dam
 >  > komende #pind www.wp.pl odbieraj a jak wchodze w przegladarke internetowa i chce wejsc na
 > jakoms
 >  > stronke nie ma neta :( ip dobrze wpisałem netmsak tez itp acha jak dam w terminalu
 > komedne
 >  > "wilist wlan0 scan" pokazuej mi dostepne sieci i sie łacze . Lampka rzy karcie
 >  > sieciowej miga co jest nie tak prosze o pomoc z gory dziekuje
 >
 > po 1 powiedz czy uzywasz polaczenia po kablu czy po radiu po 2 podlaczasz sie na lewo czy masz
 > neta normalnego, po 3 spardz ustawienia dns i twojej przegladarki moze masz serwer proxy

Ad. 1 POŁACZENIE RADIOWE
Ad. 2 LEGALNIE :D
Ad. 3 WSZYSTKO ELAGANCKO USTAWIONE DNS i proxy tez

szpuni

  • Gość
PING :( prosze o pomoc
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-02-13, 17:21:23 »
2007-02-13 16:29:18 jjkkll napisał:

> 2007-02-12 21:50:18 szpuni napisał:
 >
 > > 2007-02-12 15:57:14 jjkkll napisał:
 >  >
 >  > > witam a mianowice chodzi mi o to ze jak daje w terminalu komende #ping moje_ip
 > odbiera jak
 >  > dam
 >  >  > komende #pind www.wp.pl odbieraj a jak wchodze w przegladarke internetowa i chce
 > wejsc na
 >  > jakoms
 >  >  > stronke nie ma neta :( ip dobrze wpisałem netmsak tez itp acha jak dam w terminalu
 >  > komedne
 >  >  > "wilist wlan0 scan" pokazuej mi dostepne sieci i sie łacze . Lampka rzy
 > karcie
 >  >  > sieciowej miga co jest nie tak prosze o pomoc z gory dziekuje
 >  >
 >  > po 1 powiedz czy uzywasz polaczenia po kablu czy po radiu po 2 podlaczasz sie na lewo czy
 > masz
 >  > neta normalnego, po 3 spardz ustawienia dns i twojej przegladarki moze masz serwer proxy
 >
 > Ad. 1 POŁACZENIE RADIOWE
 > Ad. 2 LEGALNIE :D
 > Ad. 3 WSZYSTKO ELAGANCKO USTAWIONE DNS i proxy tez

To masz cos blednie ustawione w przegladarce internetowej nie widze innej mozliwosci przynajmniej z tego co tu napisales ustaw sobie w przegladarce auto proxy.

A moze spozniles sie z wplata i admin cie zablokowal poprostu co