Nowe posty

Autor Wątek: xine i Dźwięk  (Przeczytany 390 razy)

reaz

  • Gość
xine i Dźwięk
« dnia: 2006-01-07, 10:42:43 »
czesc:)
znowu borykam sie z linuxem..po ciezkich probach zainstalowalem kadu - dumny z siebie jestem;)
tylko nie moge dojsc jak wlaczyc tryb graficzny podczas startu sytemu? jak odpala sie z plyty to jest w trybie graficznym ale po tym jak zainstalowalem go na HDD juz sie nie pojawia:(
drugie pytanie dotyczy konfiguracji grub\\'a ktory jest na rozruchu - jak ustawic by windows byl systemem uruchamianym domyslnie? oraz jesli bede chcial usunac linuxa to jak mam usunac gruba? bo zainstalowalem nieopatrznie na hda:(i teraz jak usuwam linuxa to mi to zostaje:/ i przu uruchamianiu startuje mi jego poczatek i stoi..:/
linux to Auditor oparty na knppixie.
z gory wielkie dzieki za opd!:)
pozdro

reaz

  • Gość
xine i Dźwięk
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-01-07, 11:11:06 »
> systemem uruchamianym domyslnie?
              - okey - to jest na forum:) bede dzis probowal..:)ale co z reszta??? :/

Tails

  • Gość
xine i Dźwięk
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-01-07, 09:00:23 »
Ohayo ludzie, jest taki kiepski Joke: Posiadam SuSe(ł) 9.3 z strony http://packman.links2linux.org/ pościągałem rpm, które wymagał xine podczas istalacji, na wersje i586. I Joke polega natym że jak jest karta dzwiękowa to po wczytaniu filmu przez totem lub gxine przestaje działać - zamyka okno z programem, a jak niema karty to DZIAŁA..... więc ludzie doinformujcie mnie oco chodzi ? :) bo ja już wysiadam :) mam jeszcze dystrybucje dyne:bolic i tam otwiera bez problemu.