Nowe posty

Autor Wątek: quake 3, Enemy Territory gry z id software..  (Przeczytany 1774 razy)

Dugy

  • Gość
quake 3, Enemy Territory gry z id software..
« dnia: 2005-12-30, 18:24:29 »
witam.  Moją uwagę przyciągnął artykuł: Instalacja programów - co robię źle..?  postanowiłem zainstalować krusader\\'a. wszystko poszło gładko, z tym że zamiast się uruchomić wyskakuje komunikat o treści:
>krusader: symbol lookup error: krusader: undefined symbol: _ZN11KMainWindow7setIconERK7QPixmap

I CO JA MAM Z TYM ZROBIĆ??? Może mi ktoś podpowiedzieć jak to opanować? Z góry big dzięki

zly

  • Gość
quake 3, Enemy Territory gry z id software..
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-12-30, 17:42:12 »
witam
jestem poczatkujacym uzytkownikiem linuxa, mam duze doswiadczenie z windowsami serwerami oraz roznymi grami i "kombinowaniem z nimi", ale ten problem ktory u mnie sie pojawil nie mam pojecia jak rozwiazac:( mam fedora core 4 i radeona 9200se, jak wlaczam jakas gre np quake 3 albo  ET to na poczatku widac intro bez ale nie slychac dzwieku, gdy klikam jakikolwiek klawisz lub czekam na koniec intra to gra staje w miejscu:( nei wiem co zrobic bo mam wsparcie open gl testowalem na UT2004 i dziala bez problemu, prosze o jakas pomoc lub rady z gory dziekuje

chmooreck

  • Gość
quake 3, Enemy Territory gry z id software..
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-12-30, 20:08:40 »
moze sprobuj na gry.linux.pl ?