Nowe posty

Autor Wątek: LOCALHOST????  (Przeczytany 4990 razy)

Flawe

  • Gość
LOCALHOST????
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-10-22, 23:38:34 »
o dziala mi juz:) tylko teraz jak mozesz to powiedz jak sie zmienia jezyk tu bo mam po angielksu:)

Maciek_Rutecki

  • Gość
LOCALHOST????
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-10-23, 11:00:10 »
2005-10-22 23:38:34 Flawe napisał:

> o dziala mi juz:) tylko teraz jak mozesz to powiedz jak sie zmienia jezyk tu bo mam po
 > angielksu:)

man locale

BTW. Uzytkowanie Linuksa/*BSD wymaga wysilku takze z wlasnej strony. Twoje problemy nie sa odosobnione,  ustawianie jezyka polskiego w systemie, bylo kilkaset razy opisywane na google. Warto poszukac samodzielnie, bo jestem pewien, ze za chwile padnie pytanie dlaczego w KDE nie ma polskich czcionek (bylo na forum), jak zainstalowac sterowniki do karty graficznej (tez bylo), dzwiek (jw). Mala szansa, ze otrzymasz instrukcje krok po kroku na tematy banalne/popularne.

Masa ludzi robi dokumentacje, tylko szkoda, ze jej nikt nie czyta.

Poszukaj czegos nowszego, bo ta wersja jest cokolwiek stara.

--
Maciek

Flawe

  • Gość
LOCALHOST????
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-10-23, 12:53:01 »
Te tematy moze sa i banalne ale nie popularne wsrod ludzi ktorzy maja kontakt poraz pierwszym z takim systemem operacyjnym

Maciek_Rutecki

  • Gość
LOCALHOST????
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-10-23, 13:24:45 »
2005-10-23 12:53:01 Flawe napisał:

> Te tematy moze sa i banalne ale nie popularne wsrod ludzi ktorzy maja kontakt poraz pierwszym z
 > takim systemem operacyjnym

Linuks ma to do siebie, ze uczy szukania informacji, co jest w dzisiejszych czasach spora zaleta:

http://www.google.pl/linux?hl=pl&c2coff=1&q=ustawienia%2Bj%C4%99zyka&btnG=Szukaj&lr=

--
Maciek