Nowe posty

Autor Wątek: Pobieranie całych folderów przez ChomikBox  (Przeczytany 14291 razy)

dudek1972

  • Gość
Pobieranie całych folderów przez ChomikBox
« dnia: 2011-08-21, 16:49:53 »
Witam. Zainstalowałem bez wielkich problemów ChomikBox przez Wine. Teraz mam problem, gdy w FireFoksie klikam w chomikuj.pl "Pobierz cały folder". Wtedy pokazuje się okienku z treścią " Firefox nie jest w stanie otworzyć tego adresu, ponieważ protokół "chomik" nie jest przypisany do żadnego programu.". Natomiast w Operze po kliknięciu w chomikuj.pl "Pobierz cały folder" nic się nie dzieje.
Mój system to Ubuntu 11.04
Co powinienem zrobić żeby to zaczęło działać
Proszę o pomoc.

dudek1972

  • Gość
Pobieranie całych folderów przez ChomikBox
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-08-30, 21:59:08 »
Czy ktoś zagląda na to forum?
Czyżby nikt tu nie zaglądał?

Offline Lord Darius

  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 1162
    • Zobacz profil
Pobieranie całych folderów przez ChomikBox
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-08-30, 22:30:50 »
Tak, zagląda tu k t o ś.
Nie każdy z "ktosiów" ma ten sam problem co Ty i proszę w tej sytuacji uzbroić się w cierpliwość i nie podbijać tematu.
Poza tym źródło Twojego problemu dotyczy raczej szerokiego wyboru materiałów o dyskusyjnej legalności ( czego raczej nie określiłeś ) , co może mieć wpływ na odpowiedzi...
No... chyba, ze chce zassać tam jakiegoś Linuksa, ale czy nie ma innych możliwości ( ? )
Spójrz bez strachu na rzecz budzącą strach, a straszność sama zniknie.
cat /etc/debian_version

Offline Andrzej J

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 713
    • Zobacz profil
Pobieranie całych folderów przez ChomikBox
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-08-30, 22:32:48 »
Zagląda, ale nie korzysta z chomikuj.pl a tym bardziej z chomikbox. Może poszukaj jakiegoś dodatku typu DownThemAll do firefoxa albo spróbuj "Zapisz w folderze pobierania" w operze. Pozdrawiam

darkpl

  • Gość
Pobieranie całych folderów przez ChomikBox
« Odpowiedź #4 dnia: 2011-08-31, 23:50:01 »
A jakie to ma znaczenie legalne czy nie liczy się sam problem !!!