Nowe posty

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Michał Kita

Strony: [1]
1
Programy graficzne / "objectdock"
« dnia: 2005-12-27, 19:03:57 »
Witam , chciałem zaznaczyć na wstepie ze dopiero zacząłem swoja przygode z Linuxem wiec jeżeli zadane przeze mnie pytanie nie pasuje do tej kategorii to z góry przepraszam :) Chodzi mi o program podobny do znanego mi z windows "stardock objectdock" (cos na wzor Mac OS X) czyli panelu z ikonami na dole ekranu , może mi ktoś powiedzieć czy jest to osobny program czy wew. element jakiegoś środowiska graficznego ? Zauwazyłem w galerii ze sporo osób go używa a sam jestem do niego przyzwyczajony z okien wiec będe wdzieczny za pomoc :)Pozdrawiam !!!

2
Karty muzyczne / Alsa i cisza w eterze
« dnia: 2005-12-27, 19:03:57 »
Witam , chciałem zaznaczyć na wstepie ze dopiero zacząłem swoja przygode z Linuxem wiec jeżeli zadane przeze mnie pytanie nie pasuje do tej kategorii to z góry przepraszam :) Chodzi mi o program podobny do znanego mi z windows \\"stardock objectdock\\" (cos na wzor Mac OS X) czyli panelu z ikonami na dole ekranu , może mi ktoś powiedzieć czy jest to osobny program czy wew. element jakiegoś środowiska graficznego ? Zauwazyłem w galerii ze sporo osób go używa a sam jestem do niego przyzwyczajony z okien wiec będe wdzieczny za pomoc :)Pozdrawiam !!!

Strony: [1]