Nowe posty

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości -

Strony: [1]
1
Ta metoda z rezystorami jest mi znana, ale chciałbym to programowo rozwiązać. Teamviewer działa bez monitora np na win xp, więc na linuxie też będzie działać. Na raspberry pi też działa bez monitora.

2
Ma to sens ponieważ używam teamviewer. Przy zmiennym ip, a do tego za natem ma to sens.

3
Witam
Mam problem z uruchomieniem terminalu HP z Linuxsem slax bez monitora. Prawdopodobnie jest jakaś detekcja oporności i jak jej nie ma to nie uruchamia systemu(przy podłączonej wtyczce mimo wyłączonego monitora wszystko uruchamia się prawidłowo). Podejrzewam, że trzeba przypisać atrybut "false" przy sprawdzaniu podpięcia monitora.Ale nie mam pojęcia w którym miejscu. Plik prawdopodobnie znajduje się w etc/x11 xorg.conf-modesetting lub xorg.conf-vesa

Jakby, ktoś pomógł to byłbym wdzięczny. W internecie niewiele znalazłem odnośnie slaxa. Nie jestem zbyt biegływ linuxie i sam nie potrafię odnaleźć odpowiedniej opcji.

Strony: [1]