Nowe posty

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - frozer2

Strony: [1] 2
1
Inne / Jak uruchomić Mac OS X Sierra z pendriva
« dnia: 2019-11-03, 13:56:00 »
Jak uruchomić Mac OS X Sierra z bootowanego pendriva i skąd pobrać mac os x sierra bo próbowałem tak jest w googlach i nie wychodziło przez różne programy i nic.Czekam na pomoc i opis jak mam wykonać krok po kroku.

2
Sieć / Nie umiem się połączyć w Kali Linux przez wi-fi
« dnia: 2018-12-18, 18:12:58 »
Nie umiem się połączyć przez wi-fi w Kali Linux z bootowanego pendrive'a w laptopie Dell .W ustawieniach sieci jest moja sieć i wpisuję hasło i nic.Proszę o pomoc

3
Dzisiaj sprawdzę a czy można korzystać z Linuxa obok Windowsa bez bootowanego pendrive'a i dysk  1 jest jeden

4
Mam problem z zainstalowaniem programu gqrx w ubuntu 18 LTS.I próbowałem tak jak na tej stronie:
Kod [Zaznacz]
http://gqrx.dk/download/install-ubuntu

Kod [Zaznacz]
https://launchpad.net/~gqrx/+archive/ubuntu/gqrx-sdr/

5
Tylko nikt nie chce pomóc w instalowaniu pewnych programów na Linuxie i jestem początkującym i jak coś nie wychodzi to albo chcą żeby dany user zainstalować z powrotem Windowsa .Np mam problem z zainstalowaniem oprogramowania sdsharp, webcamstudio i nie umiem uruchomić programu lightworks .Link do megawrzutę gdzie nagrałem screen recorderem.
https://megawrzuta.pl/download/a654dae139d678df7183985d7c38fc17.html

6
Wiem że mam problem z zakładaniem postów i to jest moja sprawa gdzie umieszczam swoje posty.A czy ktoś jest w stanie pomóc z zainstalowaniem tych programów i ich skonfigurowanie pisać na GG 55004475.A jakie programy podobne do website x5 i visual basic 2010 express.

7
Instalacja oprogramowania / Nie umiem zainstalować openvpn
« dnia: 2018-10-04, 00:40:54 »
1.Nie umiem zainstalować openvpn robiłem według tej strony :https://nordvpn.com/pl/tutorials/linux/openvpn/
Oto screeny z konfiguracji vpn w ubuntu.
http://ifotos.pl/z/qeqxrsn
http://ifotos.pl/z/qeqxrse
I czy samo zainstalowanie programu Gqwrx wystarczy.I jak skonfigurować odpowiednio:Screeny:
http://ifotos.pl/z/qeqxrsr
http://ifotos.pl/z/qeqxrsx
3.Nie umiem zainstalować Lightworks
4.Podobny program do ManyCam po ubuntu

Kto mi pomoże zainstalować te programy i skonfigurować odpowiednio i pisać na gg 55004475 bo połowa sam zainstalowałem a z tymi nie umiem sobie poradzić.

8
System ubuntu zainstalował się  na dysku twardym. A system Windows 10 ściągłem ze strony Microsoftu gdzie zrobiłem bootowanego pendriva. I przy uruchomianiu  pc jak klikam F12 to ubuntu ładuje się z dysku. I komputer nie widzi tego pendriva. A jak nie to zostanę przy ubuntu.I kto mi pomoże zainstalować pewne programy przez teamviewera.

9
Zainstalowałem z bootowanego pendriva ubuntu na Windows 10 i przy uruchomianiu ubuntu kliknąłem na install ubuntu i jakieś error i otworzyĺ się ubuntu i na pulpicie dałem install ubuntu i od tej pory nie umiem wykazywać ubuntu i zainstalować Windows 10.I ubuntu mam zainstalowany na dysku twardym i nie chce mi komputer wykryć bootowanego windowsa też na pendriva a tylko wykrywa mi pendriva z ubuntu

12
A też nie umiem zainstalować w ubuntu:

Nie umiem zainstalować odbiornika sdsharp w ubuntu w virtualbox najnowszym i pakiet extension pack zainstalowany i dodany jest odbiornik w usb w virtualbox
[/url][/img]

15
Screen czytelny i czekam na pomoc

Strony: [1] 2