Nowe posty

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości -

Strony: [1]
1
Karty graficzne / Odp: Dwa monitory - dwie karty
« dnia: 2016-07-01, 10:35:15 »
Hm... Nie wszystkim zabraniam wzdychać :D

Może faktycznie źle zinterpretowałem wiadomość.  W takim razie spróbuję z większym dystansem podejść do wiadomości kierowanych do mnie na forum :) Dziękuję :) Wybaczam i przepraszam ^^

2
Karty graficzne / Odp: Dwa monitory - dwie karty
« dnia: 2016-06-30, 13:46:59 »
Serdecznie dziękuję za pierwszą odpowiedź. Poradziłem już sobie z problemem.

@Pawel Kraszewski - wiesz, zawsze jak szukam pomocy na forum to zastanawiają mnie takie osoby jak Ty. Jestem typowym użytkownikiem komputera, który dla własnego kaprysu próbuje przerzucić się na Linuxa. Ot cała filozofia. Nie ma potrzeby, abyś mi pomagał. Wzdychanie typu "Jeeeezu" jest raczej niemiłe. Masz 42 lata, też kiedyś zaczynałeś wiele różnych rzeczy i projektów i sądzę, że czasami napotykałeś "problemy". I wtedy zapewne szukałeś "rozmowy" na dany temat, a nie szukałeś człowieka, który na dzień dobry Ciebie strofuje. Przedstawiając problem sądziłem, że kwestią sporną są rodzaje wejść do kart i do monitorów. Widzę, że jesteś Administratorem, i że zapewne masz przeogromną wiedzę, ale czasami przydałoby się trochę empatii do nowych użytkowników, czy też ludzi szukających najzwyczajniej w świecie pomocy.  Nie trzeba od razu ukazywać swojej przewagi poprzez patrzenie z góry.  Pozdrawiam i życzę dużo radości z życia.

3
Karty graficzne / Dwa monitory - dwie karty
« dnia: 2016-06-28, 13:04:25 »
Cześć. Borykam się z takim problemem. Otóż mam komputer z dwiema kartami graficznymi. niestety ze względu na fakt, że moje dwa monitory nie mają wejść Display Port, to jestem zmuszony podłączyć każdy monitor osobno do każdej karty ( jedna karta ma wejście D-sub, a druga Display oraz DVI).  Jednak po zainstalowaniu Debiana 8 okazało się, że działa tylko jeden monitor (w sumie logiczne) ;p Czy jest jakiś sposób, aby rozwiązać ten problem? Spotkał się ktoś z czymś takim? czy muszę od razu kupić przejściówkę z Display na D-sub?

Proszę o pomoc.

4
Karty graficzne / Dwa monitory
« dnia: 2015-04-02, 08:42:17 »
Cześć :)

Bardzo  potrzebuję pomocy. Otóż zainstalowałem sobie Debiana , i chciąłbym pracować na dwóch monitorach. Niestety doczytałem na róznych forach, że przy karcie nVidia GeForce 9600 nie jest to takie proste w konfiguracji. Zmieniłem "skrypt" w sources.list i zainstalowałem nowe sterowniki , ale to tylko spowodowało wywalenie mi systemu całkowicie ;/.  Czy jest jakiś "łatwy" sposób na to ,aby system znalazł drugi monitor?.Może jakiś plan w punktach ,jak to powninenem zrobic ?

W sumie zastanawiałem się czy wrzucić ten temat do tego działu czy też do Monitorów, ale sugerując się tym, ze są to problemy w suime z Kartą graficzn ą , czego efektm jest niemożność używania dwóch monitorów, to postanowiłem zostać tutaj :)

 Dziękuję za wszelkie sugestie :) Pozdrawiam.

Strony: [1]