Nowe posty

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki -

Strony: [1]
1
Karty graficzne / Dwa monitory - dwie karty
« dnia: 2016-06-28, 13:04:25 »
Cześć. Borykam się z takim problemem. Otóż mam komputer z dwiema kartami graficznymi. niestety ze względu na fakt, że moje dwa monitory nie mają wejść Display Port, to jestem zmuszony podłączyć każdy monitor osobno do każdej karty ( jedna karta ma wejście D-sub, a druga Display oraz DVI).  Jednak po zainstalowaniu Debiana 8 okazało się, że działa tylko jeden monitor (w sumie logiczne) ;p Czy jest jakiś sposób, aby rozwiązać ten problem? Spotkał się ktoś z czymś takim? czy muszę od razu kupić przejściówkę z Display na D-sub?

Proszę o pomoc.

2
Karty graficzne / Dwa monitory
« dnia: 2015-04-02, 08:42:17 »
Cześć :)

Bardzo  potrzebuję pomocy. Otóż zainstalowałem sobie Debiana , i chciąłbym pracować na dwóch monitorach. Niestety doczytałem na róznych forach, że przy karcie nVidia GeForce 9600 nie jest to takie proste w konfiguracji. Zmieniłem "skrypt" w sources.list i zainstalowałem nowe sterowniki , ale to tylko spowodowało wywalenie mi systemu całkowicie ;/.  Czy jest jakiś "łatwy" sposób na to ,aby system znalazł drugi monitor?.Może jakiś plan w punktach ,jak to powninenem zrobic ?

W sumie zastanawiałem się czy wrzucić ten temat do tego działu czy też do Monitorów, ale sugerując się tym, ze są to problemy w suime z Kartą graficzn ą , czego efektm jest niemożność używania dwóch monitorów, to postanowiłem zostać tutaj :)

 Dziękuję za wszelkie sugestie :) Pozdrawiam.

Strony: [1]