Nowe posty

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki -

Strony: [1]
1
Instalacja oprogramowania / Silverlight
« dnia: 2013-08-20, 15:12:30 »
Witam, jak poradzić sobie z problemem takimk że niektóre strony wymagają zainstalowania silverlight a nie jest on (z tego co wiem) na Ubuntu dostępny. Natomiast moonlight przestał być wspierany i strona na której kiedyś był takze nie działa. Szukałem odpowiedzi w internecie i wszystko (prawie wszystko) ODWOŁUJE SIE DO STRONY Z MOONLIGHT A TA NIE CHODZI.

Prosze o podpowiedz co zrobić.

2
Inne urządzenia / Epson Stylus SX218 problem ze skanerem
« dnia: 2013-06-01, 21:04:12 »
Witam, jestem nowym użytkownikiem Ubuntu. Posiadam ten system od tygodnia i mam problem z urządzeniem wielofunkcyjnym marki Epson (jak w temacie). Drukarka zainstalowała sie sama tz wybrałem dostępną z listy i jako tako działa (nie pokazuje mi poziomu tuszu co pod Windowsem działało) natomiast skanera nie mogę (nie umiem) zainstalować. Na stronie producenta jest lista różnych plików ze sterownikami i nie wiem co powinienem wybrać żeby to było do mojego systemu.

Dodam ze mój system to Ubuntu 12.04 wersja 64 bitowa.
Proszę o pmoc.

Strony: [1]