Nowe posty

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki -

Strony: [1]
1
Inne / Propozycja nowego działu.
« dnia: 2007-03-06, 07:13:22 »
Przegladam sobie forum i trafiam na coś takiego: https://forum.linux.pl/?id=forum&show=post&post=107227
Normalnie scyzoryk się w kieszeni otwiera, co najgorsze to tego rodzaju "problemy" a właściwie pseudoproblemy co i raz tu trafiają. Facet ma Debiana/Knoppixa  i jeszcze nie znalazł czasu ani chęci żeby odwiedzić stronę Debiana czy też Knoppixa i dowiedzieć się jak się instaluje paczki debianowe.
Gdzieś tam usłyszał od innego pseudoznawcy że linuks jest trudny bo trzeba instalować ze źródeł i trzyma się tego jak pijany płotu :)
Ani mu przyjdzie chęć żeby użyć szare komórki  (zakładając że jakieś ma) i skorzystać z wyszukiwarki choćby i na tym forum, już nie wspomnę o tym: http://rtfm.killfile.pl/
Chciałem gościowi napisać że to nie jest problem z linuksem tylko problem z userem :) ale skoro już odpowiedział roca to pomyślałem że można pójść dalej. Proponuję utworzenie działu "Problemy z użytkownikami" i wrzucanie tam tego rodzaju postów. Od razu będzie wiadomo że nie warto tracić czasu na czytanie.

Strony: [1]