Forum Linux.pl

Oprogramowanie => Narzędzia administracyjne => Wątek zaczęty przez: morpi w 2015-06-29, 08:58:59

Tytuł: webconverger zmiana języka
Wiadomość wysłana przez: morpi w 2015-06-29, 08:58:59
Zainstalowałem webconverger z oficjalnej strony producenta. Wypaliłem płytkę i zacząłem testy. Po bootwaniu płytki ukazuje się menu z wyborem tego co chcemy zrobić m.in wybór testu live z wyborem języka (jest polski) lub instalacja na kompie. Co jest dziwnego, albo ja nie umiem tego zrobić, przy wyborze testu live bez potrzeby instalacji jest wybór języka na polski i właśnie tak podczas moich testów wybrałem, aby sprawdzić jak to będzie działać i byłem zadowolony, bo polskie kodowanie i tłumaczenie przeglądarki było tak jak się należy. Mój problem jest taki, że kiedy instaluje webconverger nie ma już opcji wyboru języka w jakim chcemy go zainstalować. Nie wiem jak zmienić język po instalacji, nie ma stricte jakiegoś panelu admina, gdzie można by było to zrobić Nie jestem linuksiarzem, no ale cóż... Może ktoś mi pomoże, może ktoś korzystał i miał podobny problem.
Tytuł: webconverger zmiana języka
Wiadomość wysłana przez: Paweł Kraszewski w 2015-06-29, 11:32:02
Cytat: morpi
aby sprawdzić jak to będzie działać i byłem zadowolony, bo polskie kodowanie i tłumaczenie przeglądarki było tak jak się należy.
No i sprawdziłeś i jesteś zadowolony. A teraz musisz kupić subskrypcję, żeby móc konfigurować wersje zainstalowaną na stałe.

Cytuj
Localization once booted:
By using the customisation service, filling in a form and purchasing a subscription or adding to your control panel
Tytuł: webconverger zmiana języka
Wiadomość wysłana przez: morpi w 2015-06-29, 12:01:46
Dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiści trzeba wykupić subskrypcje.