Nowe posty

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki -

Strony: [1]
1
Witam. System posiadam od kilku dni i nie wiem czy problem powstał dzisiaj czy mam go od samego początku. Nie mogę zainstalować aplikacji. Czy ktoś się spotkał z podobnym problem??


2
Witam. Mam problem z instalacją openmandriva. Jaka każdy obraz wgrywam poprzez program Rufus na w7 i inne działają tylko nie ten. Może to się wgrywa inaczej?
Dodam że próbowałem unetbootin i to samo.

Pozdrawiam

3
Drukarki / Problem z podłączeniem drukarki Epson l386
« dnia: 2019-09-20, 22:04:37 »
Witam. Posiadam Linux Deepin i za chiny nie mogę nawiązać połączenia z drukarką. Mogę kogoś prosić o radę aby mnie oświecił co robię źle? Czy próbie instalacji sterownika wyskakuje błąd pakietu 'Niespełnione zależności: lsb-compact. Zainstalowałem z poziomu komend ale nadal problem występuje.

Pozdrawiam.

P.S Nie chce wracać do okna (:

4
Witam serdecznie. Dziś zainstalowałem Deepin. Wygląda całkiem spoko, jest przejrzysty. Ale czy ten system będzie odpowiedni dla osoby która miała do czynienia z Linuxem sporadycznie? Mam problemy z instalacją programów na Linuxie. Wspieram się wujkiem google :). Zauważyłem że trochę przycina więc muszę zmienić go na coś lżejszego.
Dodam że na komputerze stał Windows 10 ale aktualizacje go niszczą. Zbyt obciążają system. Niżej dodaję specyfikację mojego kompa. I zamiast dysku 500 GB HDD jest włożony 240 SSD.

Pozdrawiam i mam nadzieję że coś doradzicie :)

5
Jaką dystrybucję wybrać? / Jaka dystrybucja pod mon sprzęt?
« dnia: 2019-09-15, 21:43:55 »
Witam.

6
Jaką dystrybucję wybrać? / Jakiego pingwina polecacie :)?
« dnia: 2015-07-20, 08:04:01 »
Witajcie ;)

Ostatnimi czasy pomyślałem aby skorzystac z pingwinka.

Posiadam netbooka
http://www.x-kom.pl/p/204168-netbook-11-6-acer-e3-111-n2930-4gb-500-srebrny.html

Chciałbym się dowiedzieć czy linux jest prosty w obsłudze i czy jest możliwość zainstalowania każdego programu windows? Zależy mi na tym ponieważ programy jakich używam są przeznaczone dla windy. Do tego przydałaby się java i flash :D

Pozdrawiam :)

7
Instalacja oprogramowania / Chromium OS.
« dnia: 2014-06-25, 18:06:01 »
Witam Serdecznie.

Mam ogromny problem dotyczący tego oprogramowania.. Nie mogę go zainstalować na dysku ponieważ nie mogę wpisać hasła :( Hasło to : facepunch. Piszą wszędzie tak.

install
Password:
Sorry, Try again.

I tak za każdym razem gdy chcę wpisać hasło :( . Jest ktoś w stanie mi pomóc? Może klawiatura nie działa przy wpisywaniu hasła. Też jest taka możliwość?

Prosiłbym o odpowiedź.

Pozdrawiam, Marcin

Strony: [1]