Nowe posty

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Lajkonik

Strony: [1]
1
Witam

Nabyłem modem 3G Medion S4222. Zgodnie z opisem powinien on współpracować z Linuxem. Mam u siebie Minta 20.3. Znalazłem w udostępnionych dla tego urządzenia plikach producenta instalkę pod Ubuntu: Ubuntu 15.4_usb-modem-stick_install_Austria.tar.gz. No i teraz jak to zainstalować? Rozpakowałem i uzyskałem katalog usb-modem-stick_install, a w nim podkatalogi i pełno plików, tylko żaden nie wygląda na coś co do zainstalowania. Mam ściągać coś innego? Jest jakaś nie znana mi procedura instalacyjna? Jestem raczej laikiem, więc całkiem możliwe.

2
Inne / Terminal przeglądanie po ekranie
« dnia: 2022-03-31, 13:40:51 »
Witam
Mam w zasadzie trywialny problem, ale nie mogę znaleźć rozwiązania. Jestem laikiem i nie potrafię poradzić sobie z zatrzymywaniem wyświetlania wyniku jakiegoś polecenia z terminala, kiedy nie mieści się on na jednym ekranie. Pamiętam, że w DOSie było coś jak /p, co pozwalało przeglądać ekran po ekranie, czyli zatrzymywało listowanie wyników po zapełnieniu strony. A jak to zrobić w terminalu linuxa?

Strony: [1]