Forum Linux.pl

Dział Administracyjny => Uwagi i propozycje => Wątek zaczęty przez: arctgx w 2007-08-09, 22:49:30

Tytuł: estetyczny drobiazg - wyszczególnianie autorów
Wiadomość wysłana przez: arctgx w 2007-08-09, 22:49:30
Spoglądam na dwa wątki, które napisałem i nasuwa mi się jedna drobna propozycja. Po tytule wątku widzę "przez arctgx", gdzie "przez" i nick są albo jednocześnie pogrubione, albo zarazem wyświetlone zwykłą czcionką.

Proponowałbym dać nick grubą, "przez" zwykłą, albo w ogóle zrezygnować z "przez" i nick wyszczególnić np. kolorem lub inną czcionką od tematu.

Że mi się chce o tym pisać...
Tytuł: estetyczny drobiazg - wyszczególnianie autorów
Wiadomość wysłana przez: ZipoKing w 2007-08-09, 23:05:05
Problem jest w tłumaczeniu (po angielsku było by ...), zmieni się na 'dodany przez...' - lepiej wygląda... a jeżeli chodzi o pogrubienie, to jest ono dodawane do wątków, w których pojawiły się nowe posty (od ostatniej wizyty). Nad wyszczególnieniem samego nicka będzie trzeba pogrzebać w kilku plikach, ale da się to zrobić (chodzi też o to, żeby całej kolorsytyki strony przez to nie popsuć)
Tytuł: estetyczny drobiazg - wyszczególnianie autorów
Wiadomość wysłana przez: arctgx w 2007-08-09, 23:24:28
Opisywany nick mógłby być jeszcze podlinkowany do informacji o użytkowniku (jak w samym wątku). Ale to już chyba perwersyjna wygoda, nic ważnego ;) O tym, co chętnie po kliknięciu na niego (lub na tego, który już jest) chętnie bym widział, opiszę w osobnym wątku w tym dziale.