Nowe posty

Autor Wątek: czy jest jakis program do obsługi telefonów?  (Przeczytany 3345 razy)

tomekgreen1985

  • Gość
czy jest jakis program do obsługi telefonów?
« dnia: 2007-09-24, 10:19:47 »
witam chcialem zapytac czy jest jakis program do telefonow zeby mozna bylo wgrywac mp3 tapety ?? chodzi mi o jakis program zeby obslozyl nokie i sony ericssom.
kmobilletols i ten menager tel mi nie dziala ;/ zinstalowalem mobiledit za pomoca wine ale niestety wywala blad jakis z portami i niemoge wykrywac telefonu. mam kabel usb. jedynym programem dzialajacym na wine jest napi projekt:) dobre i tyle:D ma ktos moze jeszcze namiary na jakas strone gdzie bedzie napisane co pod wine pojdzie bo szukalem ale niestety jedynie co znalazlem to jakies poradniki i tyle ;/ pozdrawiam

TheUsh

  • Gość
czy jest jakis program do obsługi telefonów?
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-09-24, 20:05:00 »
co do sony ericssona to podobno system potrafi go wykryc jako zwykle urzadzenie przenosne (poszukaj na tym forum). z nokia gorzej, ja osobiscie bawilem sie recznym wgrywaniem plikow przez konsolowy program gammu, bo tez zadnej sensownej nakladki graficznej nie znalazlem. co do wine to watpie aby cokolwiek odpalilo ;) wine skupia sie raczej na tym aby programy "dzialaly", a obsluga sprzetu to inna bajka.

tomekgreen1985

  • Gość
czy jest jakis program do obsługi telefonów?
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-09-24, 22:16:28 »
ok dzieki moze i te nowe se to wykrywa moze tak jak mowisz ale ja mam k300i czyli jednak dalej trzeba gdzies tam trzymac ta wingroze zeby jeszcze sobie na telefonik cos wrzucic :)  a szkoda bo juz chcialem sie pozbyc wingrozy :D w sumie to i tak prawie go nie uzywam tyle tylko ze jest :D