Nowe posty

Autor Wątek: Problem z rozpakowaniem przez unrar [było: "dziwny problem"]  (Przeczytany 6246 razy)

tomekgreen1985

  • Gość
witam pobieram sobie pliki spakowane winrarem i na windowsie je normalnie rozpakowuje a tutaj pobralem sobie unrar  i mam opcje wypakuj tutaj wchodze w to ale on tylko utworzy folder i nic wiecej nie wypakuje i nie scali ;/ niewiem moze mi czegos brakuje?? tylko czego?? dodam jeszcze ze te pliki maja haslo i po wpisaniu hasla chwile pomysli i wkolko wola ciagle haslo ale nic niewypakowywuje ;/ a drugi problem to taki ze pobralem sobie kde dla ubuntu 7.05 i niemam tam jezyka polskiego ;/ probowalem tam przez menagera czy jak sie to tam zwie i wywala mi blad ;/ w jaki sposob mozna pobrac pakiety dla jezyka polskiego?? PS: jestem zielony jesli chodzi o linuxa  z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam :)

MichL

  • Gość
Problem z rozpakowaniem przez unrar [było: "dziwny problem"]
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-09-04, 21:25:19 »
unrar u mnie te

Kaka

  • Gość
Problem z rozpakowaniem przez unrar [było: "dziwny problem"]
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-09-04, 21:27:48 »
Proszę popraw tytuł tematu na mówiący konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby, temat poleci do kosza.

MichL

  • Gość
Problem z rozpakowaniem przez unrar [było: "dziwny problem"]
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-09-04, 21:29:11 »
unrar u mnie też robi takie rzeczy pod ubuntu 7.05 (puste katalogi) ale juz pod suse 10.2 sprawuje się znakomicie, spróbuj z najnowszym ark'iem lub gzipem, mają wtyczki dla rar

tomekgreen1985

  • Gość
Problem z rozpakowaniem przez unrar [było: "dziwny problem"]
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-09-04, 22:11:09 »
dzieki Michl za podpowiedz sprubuje zaraz i zobacze czy bedzie cos z tego.a co do tematu to bym go poprawil gdbym wiedzial jak :D
z tego co tam widzialem to moge tylko edytowac tresc a nie temat chyba ze czegos nie zauwazylem. sorki za klopot

[Xavery] Zmieniłem już temat na bardziej znaczący

Kaka

  • Gość
Problem z rozpakowaniem przez unrar [było: "dziwny problem"]
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-09-04, 22:16:02 »
Cytuj
z tego co tam widzialem to moge tylko edytowac tresc a nie temat chyba ze czegos nie zauwazylem.
Hmm, a jak "kliknę" "edytuj" to widzę pole Temat - czyli jednak na to wychodzi, że można zmienić tytuł wątku :)

tomekgreen1985

  • Gość
Problem z rozpakowaniem przez unrar [było: "dziwny problem"]
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-09-05, 15:29:35 »
dzieki za zmiane tego tematu :)a co do tego wypakowywania to gdy probuje arkiem to wywala mi /The extraction operation failed./ i na tym sie konczy. a co do tego jezyka polskiego w kde to ma ktoś jakiś pomysł? kde instalowałem w następujący sposób: sudo apt-get instal kde

maciasz

  • Gość
Problem z rozpakowaniem przez unrar [było: "dziwny problem"]
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-09-06, 10:38:28 »
Musisz zainstalować locale
sudo apt-get instal kde-i18n

tomekgreen1985

  • Gość
Problem z rozpakowaniem przez unrar [było: "dziwny problem"]
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-09-06, 16:10:33 »
dzieki wielkie maciasz juz wszystko biega w sumie znalazlem na tym forum cos podobnego ale zle to wpisywalem ale teraz juz smiga:) a odnosnie rarow ma ktos jakis pomysl??

tomekgreen1985

  • Gość
Problem z rozpakowaniem przez unrar [było: "dziwny problem"]
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-09-09, 00:34:13 »
witam problem co do wypakowywania sie sam rozwiązał niewiem jak ale poszlo:)
właśnie z  meczu wrociłem POLSKA GORA :D dobry i remis :) a co do wypakowywania to chyba dzieki aktulizacja sobie wszytsko biega tylko te filmy sie tna ;/ i calego kompa zajezdzaja ;/ ma ktos pomysl co do tego?? gdy wyswietli sie napis np w kaffeine to caly komp stoi jedynie dzwiek z filmu idzie ;/

rysban

  • Gość
Problem z rozpakowaniem przez unrar [było: "dziwny problem"]
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-09-09, 23:13:45 »
Kodeki masz zainstalowane ? Sterownik grafiki też ? O ile nie masz tego zainstalowanego to będą takie efekty . W zależności od dystrybucji musisz zainstalować kodeki . Najlepiej wykonaj to za pomocą synaptic .
Pozdrawiam Ryszard

tomekgreen1985

  • Gość
Problem z rozpakowaniem przez unrar [było: "dziwny problem"]
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-09-11, 18:15:45 »
witam mialem zainstalowane stery i kodeki i nic to niedalo ;/ pozdrawiam




witam znow co do tniecia poprostu wystrczylo wylaczyc efekty pulpitu i sie juz nic nie tnie.