Inne > Rodzynki

Ludzie listy piszą...

<< < (2/5) > >>

ZipoKing:
Witam!
Chciałbym sie dowiedzieć skąd mogę pobrać instalacyjną wersję Ubuntu. Prosiłbym o dokładne namiary ponieważ ściągnąłem z oficjalnej strony ubuntu wersję 7.04, która okazała się Live-CD.
Z góry Dziękuję i pozdrawiam.

ZipoKing:
na linuxa nie ma media playera

Drodzy producenci linuxa.

jestem użytkownikiem linuks red hat 6.0.9. lub druga nazwa fedora 7. Próbowałem juz wiele razy pobrac program medialny na mojego linuxa. Po pobraniu niektóre programy wogóle nie odpalały a te co sie zainstalowały nie chciały sie otworzyć.
Proszę wiec państwa o odpowiedz w tej sprawie na moj email.

                                                       Z powarzaniem: **USUNIĘTO**

ZipoKing:
Nieszczesliwy (*******):
jak zwykle problemy  :)

mam win xp i z tego powodu nie fikam koziolkow.Bardzo chcialbym zainstalowac mandrive ale (bo zawsze jest ale) nie wiem skad sciagnac polska wersje linuxa i jak dokonac wymiany.Bede wdzieczny za wszelkie informacje.Pozdrawiam ***********.

ZipoKing:
Tutaj natomiast mamy awans za ortografię i wysłanie nam tego jako propozycji newsa:
LINUX PS3

SIEMKA MAM PROBLEM Z ZAINSTALOWANIEM LINUXA YDL5.0 MIANOWICIE W KATALOGU PSX NU.117 JEST SZEGULOWY OPIS INSTALACJI MIANOWICIE  DOCHODE DO PUNKTU GDZIE PISZOM POCZEKAJ AZ EKRAN Z PINGWINAMI ZNIKNIE DO TEGO PUNKTU DOCHODZE PISZOM ZE PO PINGWINACH MA SIE POJAWIC JAKIES OKNO ALE WTYM MIEJSCU MAM JUZ TYLKO CALY CZAS CIEMNY EKRAN ZADNEJ IKONKI ITP. CZEKALEM TAK JUZ PARE GODZIN I NIC CZY MORZE TO BYC WINA ZE NIEPOSIADAM TV HD MAM TYLKO STANDARTOWY TV 100hz JESLI TAK TO JAK MAM TO ZAINSTALOWAC BARDZO PROSZE O POMOC MA JESZCZE 1 PYTANIE CZY JEST JAKIS SKLEP DOKTUREGO MORZNA PUJSC ABY ZAINSTALOWALI LUB CZY JEST  GDZIES W NECIE OPIS INSTALACJI LINUX NA STANDARTOWYM TV 100hz JESLI TAK BARDZO PROSZE O NAMIARY TO MUJ NUMER KONTAKTOWX ******  ******  ZGURY BARDZO  DZIEKUJE

ZipoKing:
mam Linux u buntu ze strony
czy on jest darmowy w sensie bez opłat?czy w senie zachęty by go dowolnie używać w sensie czesto?w takim razie za ile by byłaby ta wolność przewidziana?
próbuje zainstalować na laptopie i mi odrzuca-co robić?
konkretnie nie przyjmuje danych wpisanych np hasło?
czy istnieje już ustalone inne w Polsce dla wszystkich korzystających ze strony z prezentacji?
jeżeli to jest naprawdę za darmo to gdzie można poprosić o przesłanie oryginalnego poczta?Naprawdę fajne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej