Inne > Rodzynki

Ludzie listy piszą...

(1/5) > >>

ZipoKing:
Jak zapewne każdy bywalec linux.pl wie, na stronach portalu znajduje się formularz kontaktowy, poprzez który można zgłosić propozycję newsa, zgłosić problem odnośnie działania portalu etc.
Z formularzem tym wiążą się bardzo ciekawe historie... Postanowiliśmy przytoczyć tutaj co ciekawsze wiadomości, które zostały przesłane z pomocą tego formularza (wyróżnienia zostały dodane jedynie w celu podkreślenia bardziej smacznych kawałków), a wszelkie imiona, e-maile itp. zostały oczywiście usunięte. Pisownia oryginalna oczywiście zachowana.

P.S.: Prosiłbym nie dodawać swoich komentarzy w formie postów - zamierzeniem jest to, aby wątek zachował swoją formę i stanowił doskonałą lekturę na długie, jesienne wieczory ;-)

ZipoKing:
Witam
Mam prosbe. Byla kiedys strona Linuxa gdzie byla dystrybucja Linuxa, darmowa i platna. Byly tam wszystkie odmiany Linuxa wraz z krotkim opisem , gdzie mozna pobrac, czy zakupic program wraz z pomoca techniczna po zainstalowaniu. byly tam tez programy pod Linuxa typu CAD, czy inne techniczne Nie moge znalezc tej strony, a chetnie zainstalowal bym Linuxa, gdyz juz kiedys mialem ten program zainstalowany (Debian / Knoppix) ale nie mialem materialow do obslugi systemu. Mam wolny dysk i bardzo chetnie zainstalowal bym jedna z wersji Linuxa , najlepiej wspolpracujaca z Windows'em.
CZy jest mozliwosc przeslania mi katalogu odmian Linuxa, informacji o pomocy technicznej, programach pod Linuxa itp.

ZipoKing:
witam mam problem ze sciagnieciem jakiej koleiwk wersj linuxa czy to trialowej czy pelnej nie wiem czy to wina mojego poloczenia czy tego ze mi dzial nieporwane przegladarak pozdrawiam

ZipoKing:
Witam! (To będzie pytanie laika, proszę o wyrozumiałość :))
Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad zaopatrzeniem się w którąś z dystrybucji Linuxa. Co by było dla mnie najlepsze - potrzebuję szybka i małą wersję jednak nie wchodzi w grę Live-CD. Posiadam PC starej daty Intel Celeron 800 MHz na starym ECS-ie, Gforce 2mx 32, i 512 DIMM Ramu, reszta chyba nie jest taka ważna. Potrzebuję też system XP bez którego na razie nie jestem w stanie działać... Które dystrybucje tolerują NTFS lub inne formaty MS? No i na koniec jeszcze jedno pytanie. Ostatnio usłyszałem, że uzytkownicy Linuxa walczą z wirusami (szczerze wirusy to jest główny powód dla którego chcę wyjść z Windowsa) czy to prawda i czy antywirusy w sys. Linux są tak samo niezbędne jak w MicroSofcie?

ZipoKing:
Mam pytanie jak działają w sieci osoby które rozdają systemy linuxa mandrive bądz ubuntu chodzi mi czy są po szkoleniach i jakie muszą mieć uprawnienia aby zajmować się taką sprzedażą (rozdawaniem).Wiem że można kupić takie oprogramowanie np. na allegro bądz w inny sposób czy te oprogramowania są zgodne z oficjalnymi czy to piractwo ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej