Inne > Rodzynki

Ludzie listy piszą...

(1/5) > >>

Paweł Smoliński:
Jak zapewne każdy bywalec linux.pl wie, na stronach portalu znajduje się formularz kontaktowy, poprzez który można zgłosić propozycję newsa, zgłosić problem odnośnie działania portalu etc.
Z formularzem tym wiążą się bardzo ciekawe historie... Postanowiliśmy przytoczyć tutaj co ciekawsze wiadomości, które zostały przesłane z pomocą tego formularza (wyróżnienia zostały dodane jedynie w celu podkreślenia bardziej smacznych kawałków), a wszelkie imiona, e-maile itp. zostały oczywiście usunięte. Pisownia oryginalna oczywiście zachowana.

P.S.: Prosiłbym nie dodawać swoich komentarzy w formie postów - zamierzeniem jest to, aby wątek zachował swoją formę i stanowił doskonałą lekturę na długie, jesienne wieczory ;-)

Paweł Smoliński:
Witam
Mam prosbe. Byla kiedys strona Linuxa gdzie byla dystrybucja Linuxa, darmowa i platna. Byly tam wszystkie odmiany Linuxa wraz z krotkim opisem , gdzie mozna pobrac, czy zakupic program wraz z pomoca techniczna po zainstalowaniu. byly tam tez programy pod Linuxa typu CAD, czy inne techniczne Nie moge znalezc tej strony, a chetnie zainstalowal bym Linuxa, gdyz juz kiedys mialem ten program zainstalowany (Debian / Knoppix) ale nie mialem materialow do obslugi systemu. Mam wolny dysk i bardzo chetnie zainstalowal bym jedna z wersji Linuxa , najlepiej wspolpracujaca z Windows'em.
CZy jest mozliwosc przeslania mi katalogu odmian Linuxa, informacji o pomocy technicznej, programach pod Linuxa itp.

Paweł Smoliński:
witam mam problem ze sciagnieciem jakiej koleiwk wersj linuxa czy to trialowej czy pelnej nie wiem czy to wina mojego poloczenia czy tego ze mi dzial nieporwane przegladarak pozdrawiam

Paweł Smoliński:
Witam! (To będzie pytanie laika, proszę o wyrozumiałość :))
Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad zaopatrzeniem się w którąś z dystrybucji Linuxa. Co by było dla mnie najlepsze - potrzebuję szybka i małą wersję jednak nie wchodzi w grę Live-CD. Posiadam PC starej daty Intel Celeron 800 MHz na starym ECS-ie, Gforce 2mx 32, i 512 DIMM Ramu, reszta chyba nie jest taka ważna. Potrzebuję też system XP bez którego na razie nie jestem w stanie działać... Które dystrybucje tolerują NTFS lub inne formaty MS? No i na koniec jeszcze jedno pytanie. Ostatnio usłyszałem, że uzytkownicy Linuxa walczą z wirusami (szczerze wirusy to jest główny powód dla którego chcę wyjść z Windowsa) czy to prawda i czy antywirusy w sys. Linux są tak samo niezbędne jak w MicroSofcie?

Paweł Smoliński:
Mam pytanie jak działają w sieci osoby które rozdają systemy linuxa mandrive bądz ubuntu chodzi mi czy są po szkoleniach i jakie muszą mieć uprawnienia aby zajmować się taką sprzedażą (rozdawaniem).Wiem że można kupić takie oprogramowanie np. na allegro bądz w inny sposób czy te oprogramowania są zgodne z oficjalnymi czy to piractwo ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej