Nowe posty

Autor Wątek: Fatalna jakość grafiki w Firefox 2.0.0.6 (Mandriva 2007)  (Przeczytany 7086 razy)

MaGorEc

  • Gość
Witam. Po kolei. Moja lisica po aktualizacji do ww wersji zaczęła strasznie źle wyświetlać grafikę. Rozmywa obrazki, napisy w formie graficznej itp. Poza tym, po pół godzinie użytkowania jej prędkość wyświetlania stron gwałtownie spada. Może ktoś ma ten sam problem, a jeszcze lepiej zna rozwiązanie. Dodam tylko że Opera, Konqueror i Netscape zachowują się bez zarzutu.

Brix

  • Gość
Fatalna jakość grafiki w Firefox 2.0.0.6 (Mandriva 2007)
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-08-16, 23:14:22 »
Nie wiem o co chodzi, ale spróbuj zmienić katalog ~/.mozilla na jakś inną nazwę (np. .mozillaold) i odpal Firefoksa. To lamerski, ale najprostszy sposób na zmianę profilu. Jeśli po tym Fx zacznie się zachowywać normalnie (pomijając z oczywistych względów brak zakładek, haseł itp.), to znaczy, że coś się uwaliło w profilu albo z nową wersją gryzie się jakieś rozszerzenie czy motyw.

MaGorEc

  • Gość
Fatalna jakość grafiki w Firefox 2.0.0.6 (Mandriva 2007)
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-08-17, 00:17:44 »
Miałeś rację. Wyłączyłem wszystkie rozszerzenia i po kolei je włączałem. Znalazłem winowajcę. Rozszerzenie ImageZoom mi bruździło. Teraz grafika hula jak należy. A kłopoty z prędkością to podobno kłopoty z DNS. Zobaczę. W każdym razie dzięki.

eloar

  • Gość
Fatalna jakość grafiki w Firefox 2.0.0.6 (Mandriva 2007)
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-08-17, 00:27:26 »
jak klopoty z DNS, to polecam open DNS ;)

MaGorEc

  • Gość
Fatalna jakość grafiki w Firefox 2.0.0.6 (Mandriva 2007)
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-08-17, 11:06:28 »
Cytat: eloar
jak klopoty z DNS, to polecam open DNS ;)
Eeee, nawet nie kłopoty. To już przeszłość. Najbardziej drażniła mnie ta grafika.