Nowe posty

xx Dystrybucja pod HP Omen (6)
Wczoraj o 23:30:08
xx [Poradnik] Wyszukiwanie Sterowników (2)
Wczoraj o 21:08:23
lamp Problem z Linux Lite po instalacji (0)
Wczoraj o 19:50:30
xx Ile pingwinów? (1)
Wczoraj o 08:59:24
xx konfiguracja pale moon (0)
2024-03-24, 21:53:42
xx Plasma 6 w Neonie ssie trochę mniej ... (10)
2024-03-23, 02:38:11
xx problem z instalacja sterowników do karty sieciowej (3)
2024-03-18, 18:10:16
xx Plik abc.001 (1)
2024-03-17, 17:48:27
xx Zlecę dopracowanie programu w MatLab (0)
2024-03-13, 15:28:40
xx Linux Mint 21.3 XFCE brak dźwieku po paru minutach (karta muzyczna zintegrowana) (5)
2024-03-12, 23:07:01

Autor Wątek: Ameri.. dostane?  (Przeczytany 3746 razy)

Xavierol

  • Gość
Ameri.. dostane?
« dnia: 2006-05-08, 20:44:28 »
Elo!
Googlowałem i nigdzie niemogę znaleźć..
Czy znacie kogoś/stronki które się zajmują sprzedażą AA na płytkach CD(albo DVD) wersje dla linuxa??
Bo ściągać zabardzo niemam jak..
Chodzi mi o normalne ceny.
Nie jakieś 100zł tylko góra 30zł bo tyle kosztują nagrane na płytki różne distra linuxa(jest więcej płyt) a więc ponawiam pytanie:
Czy zna ktoś ?
Jeżeli ktoś byłby taki miły to mógłby nagrać na płytkę(nawet CD za 50gr) i podesłał?(oczywiście za pobraniem bym płacił a dane bym podał później)

NOWicjuszek3374

  • Gość
Ameri.. dostane?
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-05-10, 14:51:41 »
2006-05-08 20:44:28 Xavierol napisał:

> Elo!
 > Googlowałem i nigdzie niemogę znaleźć..
 > Czy znacie kogoś/stronki które się zajmują sprzedażą AA na płytkach CD(albo DVD) wersje dla
 > linuxa??
 > Bo ściągać zabardzo niemam jak..
 > Chodzi mi o normalne ceny.
 > Nie jakieś 100zł tylko góra 30zł bo tyle kosztują nagrane na płytki różne distra linuxa(jest
 > więcej płyt) a więc ponawiam pytanie:
 > Czy zna ktoś ?
 > Jeżeli ktoś byłby taki miły to mógłby nagrać na płytkę(nawet CD za 50gr) i podesłał?(oczywiście
 > za pobraniem bym płacił a dane bym podał później)


Z tego co szukałem wersji 2.6 AA nie ma jeszcze na LINUXA. Problem w tym że nie ma jak sassac poprzedniej wersji (2.5). chętnie bym pomógł ale na razie to niemożliwe. A tak wogóle to plik instalki dla windowsa waży 900MB i nie upchnie się go na CD, więc w grę wchodzi tylko DVD. Jak coś znajdę dla linuxa to dam znac.

NOWicjuszek3374

  • Gość
Ameri.. dostane?
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-05-10, 15:03:29 »
Smutne wieści dla posiadaczy systemów spod znaku Linux i Mac    - 2006.04.25 13:16 | komentarzy (8)
Wszystkim posiadaczy systemów Linux i Mac doskonale znany jest problem opóźnień w wydawaniu wersji gry na ich platformy. Prawdziwa burza rozpętała się jednak po publikacji na forum oficjalnym wypowiedzi [Dev]Pye dotyczącej zaprzestania wydawania wersji gry na platformę Maca. Jako, że za wersję pod obydwie alternatywne platformy odpowiedzialna jest jedna i ta sama osoba -  Ryan Gordon - gracze zaczęli snuć domysły, że taki sam smutny los spotka wersję linuxową. Na oficjalną wypowiedź icculusa nie musielismy długo czekać - pojawiła się ona na jego autorskiej stronie - http://icculus.org/cgi-bin/finger/finger.pl?user=icculus. Z zamieszczonego na niej oświadczenia wynika, że prace nad wersją klient pod platformy Linux i Mac zostały zaprzestane. Jedyną pozytywną informacją jest zapewnie Icculusa, iż niedługo mająca się pojawić wersja 2.7 będzie posiadała klienta serwera w wersji Linux.
Gargamel

NO SAM WIDZISZ. A WERSJE WCZEśNIEJSZE MOżE DOSTANIESZ W EMPIKU. OCZYWIśCIE NA LINUXA.

krzylew

  • Gość
Ameri.. dostane?
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-05-10, 15:16:37 »
2006-05-10 15:03:29 NOWicjuszek3374 napisał:

> Smutne wieści dla posiadaczy systemów spod znaku Linux i Mac    - 2006.04.25 13:16 | komentarzy
 > (8)
 > Wszystkim posiadaczy systemów Linux i Mac doskonale znany jest problem opóźnień w wydawaniu
 > wersji gry na ich platformy. Prawdziwa burza rozpętała się jednak po publikacji na forum
 > oficjalnym wypowiedzi [Dev]Pye dotyczącej zaprzestania wydawania wersji gry na platformę Maca.
 > Jako, że za wersję pod obydwie alternatywne platformy odpowiedzialna jest jedna i ta sama osoba
 > -  Ryan Gordon - gracze zaczęli snuć domysły, że taki sam smutny los spotka wersję linuxową. Na
 > oficjalną wypowiedź icculusa nie musielismy długo czekać - pojawiła się ona na jego autorskiej
 > stronie - http://icculus.org/cgi-bin/finger/finger.pl?user=icculus. Z zamieszczonego na niej
 > oświadczenia wynika, że prace nad wersją klient pod platformy Linux i Mac zostały zaprzestane.
 > Jedyną pozytywną informacją jest zapewnie Icculusa, iż niedługo mająca się pojawić wersja 2.7
 > będzie posiadała klienta serwera w wersji Linux.
 > Gargamel
 >

No niestety. Jak to przeczytałem to myślałem, że się popłacze :D
AA 2.5 możesz zassać z 3dgamers tylko musisz się zarejestrować (trwa to parę minut tylko podaj jakiś fałszywy mail żeby ci nie przychodził spam).
Tak poza tym to ściągałem stamtąd z prędkością 62 kb/s więc szybko.
Zajęło mi to 3,5 h.
 > NO SAM WIDZISZ. A WERSJE WCZEśNIEJSZE MOżE DOSTANIESZ W EMPIKU. OCZYWIśCIE NA LINUXA.
 >
 >
 >
 >

Xavierol

  • Gość
Ameri.. dostane?
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-05-11, 16:37:04 »
2006-05-10 15:16:37 ^Gandalf^ napisał:

> 2006-05-10 15:03:29 NOWicjuszek3374 napisał:
 >
 > > Smutne wieści dla posiadaczy systemów spod znaku Linux i Mac    - 2006.04.25 13:16 |
 > komentarzy
 >  > (8)
 >  > Wszystkim posiadaczy systemów Linux i Mac doskonale znany jest problem opóźnień w
 > wydawaniu
 >  > wersji gry na ich platformy. Prawdziwa burza rozpętała się jednak po publikacji na forum
 >  > oficjalnym wypowiedzi [Dev]Pye dotyczącej zaprzestania wydawania wersji gry na platformę
 > Maca.
 >  > Jako, że za wersję pod obydwie alternatywne platformy odpowiedzialna jest jedna i ta sama
 > osoba
 >  > -  Ryan Gordon - gracze zaczęli snuć domysły, że taki sam smutny los spotka wersję
 > linuxową. Na
 >  > oficjalną wypowiedź icculusa nie musielismy długo czekać - pojawiła się ona na jego
 > autorskiej
 >  > stronie - http://icculus.org/cgi-bin/finger/finger.pl?user=icculus. Z zamieszczonego na
 > niej
 >  > oświadczenia wynika, że prace nad wersją klient pod platformy Linux i Mac zostały
 > zaprzestane.
 >  > Jedyną pozytywną informacją jest zapewnie Icculusa, iż niedługo mająca się pojawić wersja
 > 2.7
 >  > będzie posiadała klienta serwera w wersji Linux.
 >  > Gargamel
 >  >
 >
 > No niestety. Jak to przeczytałem to myślałem, że się popłacze :D
 > AA 2.5 możesz zassać z 3dgamers tylko musisz się zarejestrować (trwa to parę minut tylko podaj
 > jakiś fałszywy mail żeby ci nie przychodził spam).
 > Tak poza tym to ściągałem stamtąd z prędkością 62 kb/s więc szybko.
 > Zajęło mi to 3,5 h.
 >  > NO SAM WIDZISZ. A WERSJE WCZEśNIEJSZE MOżE DOSTANIESZ W EMPIKU. OCZYWIśCIE NA LINUXA.
 >  >
 >  >
 >  >
 >  >

tego gościa bym z chęcia za jaja powiesił .. Ale na szczęście jest Cedega w którą się niedługo zaopatrze;)

gbudny

  • Gość
Ameri.. dostane?
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-05-12, 16:42:57 »
2006-05-11 16:37:04 Xavierol napisał:

> 2006-05-10 15:16:37 ^Gandalf^ napisał:
 >
 > > 2006-05-10 15:03:29 NOWicjuszek3374 napisał:
 >  >
 >  > > Smutne wieści dla posiadaczy systemów spod znaku Linux i Mac    - 2006.04.25 13:16
 > |
 >  > komentarzy
 >  >  > (8)
 >  >  > Wszystkim posiadaczy systemów Linux i Mac doskonale znany jest problem opóźnień w
 >  > wydawaniu
 >  >  > wersji gry na ich platformy. Prawdziwa burza rozpętała się jednak po publikacji na
 > forum
 >  >  > oficjalnym wypowiedzi [Dev]Pye dotyczącej zaprzestania wydawania wersji gry na
 > platformę
 >  > Maca.
 >  >  > Jako, że za wersję pod obydwie alternatywne platformy odpowiedzialna jest jedna i
 > ta sama
 >  > osoba
 >  >  > -  Ryan Gordon - gracze zaczęli snuć domysły, że taki sam smutny los spotka wersję
 >  > linuxową. Na
 >  >  > oficjalną wypowiedź icculusa nie musielismy długo czekać - pojawiła się ona na
 > jego
 >  > autorskiej
 >  >  > stronie - http://icculus.org/cgi-bin/finger/finger.pl?user=icculus. Z
 > zamieszczonego na
 >  > niej
 >  >  > oświadczenia wynika, że prace nad wersją klient pod platformy Linux i Mac zostały
 >  > zaprzestane.
 >  >  > Jedyną pozytywną informacją jest zapewnie Icculusa, iż niedługo mająca się pojawić
 > wersja
 >  > 2.7
 >  >  > będzie posiadała klienta serwera w wersji Linux.
 >  >  > Gargamel
 >  >  >
 >  >
 >  > No niestety. Jak to przeczytałem to myślałem, że się popłacze :D
 >  > AA 2.5 możesz zassać z 3dgamers tylko musisz się zarejestrować (trwa to parę minut tylko
 > podaj
 >  > jakiś fałszywy mail żeby ci nie przychodził spam).
 >  > Tak poza tym to ściągałem stamtąd z prędkością 62 kb/s więc szybko.
 >  > Zajęło mi to 3,5 h.
 >  >  > NO SAM WIDZISZ. A WERSJE WCZEśNIEJSZE MOżE DOSTANIESZ W EMPIKU. OCZYWIśCIE NA
 > LINUXA.
 >  >  >
 >  >  >
 >  >  >
 >  >  >
 >
 > tego gościa bym z chęcia za jaja powiesił .. Ale na szczęście jest Cedega w którą się niedługo
 > zaopatrze;)
 >

Bez przesady icculus to jedna osoba a zrobiłą dość dużó http://www.icculus.org/~icculus/resume.txt  Problem polega na tym że nad niekŧórymi gramni po prostu zaprzestaje prac i po tem my gracze mamy przez to same problemy.

diabelb

  • Gość
Ameri.. dostane?
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-05-21, 20:22:09 »
Wersje 2.5 można bez problemu ściągnąć. Natomiast co do kupna to może być problem. Musiał by ci ktoś nagrać i wysłać pocztą.

_______________________________
Dawid
Gry linux

diabelb

  • Gość
Ameri.. dostane?
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-05-21, 20:25:31 »
Sprawdź na allegro. Może tam znajdziesz.

_______________________________
Dawid
http://www.grylinux.bee.pl